Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik nagy súlyról fogytak le,...

Akik nagy súlyról fogytak le, ötletek?

Figyelt kérdés
Sajnos 135kg vagyok. Alig eszem egész nap (nem azért mert nem akarok hanem mert nem bírok ennél többet) és mégis. Amikor számoltam kalóriabázisban napi max 800 kcal jött ki. Egyszerűen nem tudom már mit csináljak.
2019. aug. 27. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Ez teljességgel lehetetlen. Ellentmond a fizika törvényének. (Kivéve, ha 2 napja műveled ezt a diétát.) Írj fel pontosan, lemérve mindent, amit megeszel, ide is beírhatod, mert kíváncsiak vagyunk rá. És nyilván orvosi vizsgálatok szükségesek ekkora súlyhoz, és jó, ha van egy dietetikusod.
2019. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jártam orvosokhoz minden sikertelen volt.

Mai nap volt : reggeli 2 főtt tojás 1 paradicsommal és egy szelet kenyérrel.

Ebéd : 1 szelet sült csirkemell 200g párolt brokkolival. (nem tudom ez mennyi mert már inkább nem is számolom) És ennyi. Nem tudok többet enni. Egyszerűen nem vagyok éhes.

2019. aug. 28. 00:17
 3/16 anonim válasza:
100%
Mozogj
2019. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nincs étvàgyad? Hosszútàvon ez , hogy keveset eszel, kàros. Én fél éve vàltottam életmódot, szénhidràtszegény, zsírban és fehérjében gazdag étrenden élek. 170 kilóról indultam, most 147- nél jàrok. Szép lassan fogyok- alakulok. Nem koplalok és NEM szàmolgatok kalóriàt. Nekem a kalóriamegvonàs nem vàlt be.
2019. aug. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl egészséges,de bevált.


Reggel megcsináltam egy nagyon nagy adag, salátát, öntet nélkül.

Raktam bele egy csomó sült, csirkemellet, főtt tojást, vagy halat.


Amikor éhes lettem mindig ezt vettem elő.

Nem néztem soha, hogy mennyit eszek,mégis összeszukult a gyomrom.

Onnantól kezdve könnyebb lett minden.

2019. aug. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy? Orvossal egyeztettél?
2019. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit takar pontosan ez a "jártam orvosokhoz" című fejezet, de nekem nagyon úgy tűnik, valami egészségügyi probléma áll a háttérben, mert ilyen szintű kalóriadeficitnél egy idő után be kell(ene) hogy induljon a fogyás..

A testedzés egy jó ötlet lenne, de ilyen alacsony energiabevitelnél már ez is kérdéses.

2019. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Talán szülés óta nincs étvágyam, ennek 1 éve. Tudom hogy káros és tényleg rengeteg orvost jártam végig. 160cm magas vagyok.
2019. aug. 28. 10:23
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kivizsgálásod volt eddig ? Van valami betegséged ? Menstruáció normális. Én is nagy súlyból fogyok jó féléve kezdtem 150 kg voltam akkor mikor elhatároztam magam , most vagyok 124 kg. 180 cm magas vagyok , két gyermeket szültem .Többet eszem és többször mint te és eddig haladok jó irányba , szerintem nálad valami eü probléma lehet amire jó lenne fényt deríteni . Utána tudnál fogyni valószínűleg ha az kezelve lenne. Menj el háziorvoshoz és mond el neki ezeket , amit itt nekünk , hogy küldjön el egy alaposabb kivizsgálásra. Remélem tudtam segíteni.
2019. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Node mit mondanak az orvosok? Megvizsgálnak, és vállat vonnak, hogy egészséges vagy, menj haza? Az lehetetlen! Ha kevesebbet viszel be, mint amennyit elégetsz, akkor muszáj, hogy a saját tartalékaidból használd az energiát! Ha meg annyira lassú az anyagcseréd, hogy szinte nulla kalórián elélsz, akkor meg ennek ki kellett volna derülnie a hormonvizsgálatokon. Semmilyen más energiabevételed nincs, akár ital vagy édesség formájában?
2019. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!