Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik nagy súlyról fogytak le,...

Akik nagy súlyról fogytak le, ötletek?

Figyelt kérdés
Sajnos 135kg vagyok. Alig eszem egész nap (nem azért mert nem akarok hanem mert nem bírok ennél többet) és mégis. Amikor számoltam kalóriabázisban napi max 800 kcal jött ki. Egyszerűen nem tudom már mit csináljak.
2019. aug. 27. 23:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem jól számolod azt a kalóriát ès mègis többet eszel, mert ilyen nincsy hogy 135kilósan 800kcalal fent tudja tartani a tested ezt a súlyt.


Bár ez már a túl kevès kategória.


Vagy lehet tènyleg valami betegsèged van èrdemes lenne kivizsgáltatnod magad.

2019. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Minden egyes lenyelt falatot és kortyot számolsz? Mi alapján? Láttam pár túlsúlyosokról szóló dokufilmet, rendszeresen kihagytak tételeket, s a táplálkozási naplójuk alapján alultápláltnak kellett volna lenniük.
2019. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Inni vizet iszom max zöldteát. Igen minden egyes lenyelt falatot számolok. Az orvosok? Hát egyik írt egy fajta diétát ami nem segített semmit pedig minden grammot betartottam. Ezért elküldött egy másikhoz aki nézte a pajzsmirigyem és valami nem volt megfelelő de elvesztette a papírokat és le is rázott hogy nincs rám ideje. Volt egy általános orvos aki szerint idegalapon van/volt a hízás. Egyik orvossal csináltuk a 90 napos diétát ami segített de kb 1 hónapig tudtam csinálni utána minden kijött...
2019. aug. 28. 18:02
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Orvps aki 90 napps diètát javasol? Na az adja vissza a papírjait inkább jobban járunk.


Leírtad, hogy van valami pajzsmirigy gondod ennek menj utána mert ha tènyleg az akkor mèg hízhatsz is tovább.

2019. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nincs rád ideje? Ezt mondta?

Akkor a pajzsmirigyedre nem kaptál gyógyszert? Te meg belenyugodtál? Orvosi kérdésekben nem a gyakori kérdéseken kell választ találni, hanem megtalálni azt az orvost, aki meggyógyít. Miután rendesen kivizsgált. Lelet van a kezedben arról a pajzsmirigy-rendellenességről? De még más hormon is okozhat hízást (mellékvese-kéreg, agyalapi mirigy), mást nem vizsgáltak? A hízáson kívül más tüneted nincs (bőrszárazság, fáradékonyság, hajhullás, menstruációs zavarok)? Nem szedsz valami gyógyszert, aminek a mellékhatása lehet hízás? Nem vizesedsz? (Bár ennyire azért nem lehet.)

2019. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden àllhat a hízàs hàtterében, komplett kivizsgàlàs kellene. Pajzsmirigy hormonok és ultrahang, nőgyógyàszat, OGTT, inzulinszint, MR ,CT, kardiológia. Nàlam így derült ki az inzulinrezisztencia, PCOS, pajzsmirigy alulműködés, magas kortizol, magas prolaktin... Még az agyalapi mirigy daganat is szóba jött, de szerencsére az nincs.

Az étrendemet megvàltoztattam, màs arànyban fogyasztom a tàpanyagokat , màs minőségben és véletlen se koplalok. Működik, ennyi hormonzavar mellett is. Persze lassabb, de megy.

2019. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!