Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz erről a szintrő...

Mennyire nehéz erről a szintről lefogyni? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Kb ott vagyok, mint a bal oldali képen a csaj. Hogy tudok eljutni a középső képre, hogy lemenjen a zsír annyira? Nem akarok semmilyen tablettát venni, pyruvan meg tökömtudja, én sima étrenddel akarom csinálni. Csak sikerülhet-e? Mivel most 55 kiló vagyok 160 centihez és mivel nem nagy a kalóriaszükségletem, nem tudom levinni annyira a kalóriát, hogy azzal fogyjak belátható időn belül. Itthoni ugri-bugri segít? Igazából már leadtam 5 kilót idén így. Étrend mennyire számít? Miből mennyit vigyek be? Plusz súlynál még annyira nem számított durván a kaja összetétele, de akkoris figyeltem és nem ettem hülyeséget, de gondolom most még inkább ki lesz éleződve. Csak zöldségeket ehetek?


2019. szept. 27. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fogyas, hanem edzes!
2019. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Strong is the new skinny
2019. szept. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

otthoni ugri-bugri nem segít. a súlyzós edzés segít (szintén nem az otthoni 1.5kg kézisúlyzó lóbálása). ha van rá lehetőséged, menj el egy edzőterembe személyi edzőhöz és közöld vele, hogy szeretnél erősebb, izmosabb lenni. nyugi, az izmosabb nem azt jelenti, hogy 2 nap alatt (vagy bármennyi idő alatt) te leszel Arnold, mert ez lehetetlen, hanem formát adnak az izmok és neked erre van szükséged. ne félj a súlyoktól, annyi legyen a célod, hogy "erős akarok lenni", ennyi elég is a célod eléréséhez.


az étrend nagyon is számít, sőt. de ne csak zöldségeket egyél, abszolút ne. igazából ehhez is a legjobb szakember segítségét kérni, hogy az edzésekhez mérten beállítsa neked a napi kalória- és fehérje-, zsír-, szénhidrát-szükségletedet. semmiképp ne kezdj éhezni és ne csökkentsd túlságosan a kalóriákat. megkockáztatom (bármennyire is furcsán hangozhat ez most neked), hogy jóval többet kellene enned mint eddig, hiszen izmot akarsz építeni, ahhoz több fehérje, több kalória kell.

tudnék még csomót írni általánosságban, de ezt tényleg személyre kell szabni és ezt legjobban egy (jó) szakember tudja megtenni.

2019. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Lefogyni?

Elmebeteg vagy kérdező?

2019. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Oké, akkor edzeni fogok
2019. szept. 28. 12:55
 16/16 anonim ***** válasza:
Zsirt kell veszteni, nem fogyni. A ketto nagyon nem ugyanaz. :D Bar ezt itt a jelenlevok nagy szazaleka amugy se fogja fel, csak a pszichologus meg a neked nem kell fogyni kifejezesekkel tud dobalozni.
2019. szept. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!