Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most nagyon elrontottam a diétám?

Most nagyon elrontottam a diétám?

Figyelt kérdés

Próbálok egészségesen élni, nem fogyozom, hanem szeretném hosszútávon ezt a kalória csökkentettebb, kevesebb szénhidrát tartalmú étrendemet tartani.

Itt jön a baj... vanília pudingot csináltunk és hát egy jó pár kanállal lecsúszott valamennyi nekem is:// szörnyű bűntudatom van...ezzel már egy súlyos hibát követtem el és lőttek a jobb alaknak vagy bocsánatos bűn?



2019. szept. 29. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, pár kanál pudig miatt vége mindennek. A gondolkodásod már nem egészséges.
2019. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Belefér
2019. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológust javaslok. Amiket mondasz fényévekre van a valódi egészséges táplálkozástól. Az fejben kezdődik. Amíg úgy érzed, hogy vannak ételek, amelyek ellenségek, amíg rossz vagy, mert olyat mert enni, ami a fejedben rossz ételnek minősül, stb. nem vagy jól!


Kapd el az elején, mert súlyos táplálkozási zavarban szoktak ilyeneket mondani az emberek, és rossz vége lesz!

2019. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Igen, elrontottad. Következmény: holnap ébredés után már 120 kiló leszel és sosem fogsz lefogyni.

De ez még nem minden. Ha az I. Schobert Norbert Diéta Kommandó elkap, akkor életfogytiglani börtönbüntetésre ítélnek, sötét cellában, fal felé fordulva, kukoricán térdepelve, félóránként Erős Pistával és üvegszilánkos vazelinnel megkent, szöges ostorral 100 csapást rád mérve.

2019. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden fogyókúrában és egészséges életmódban kéne "kötelezően" csalónapokat tartani időnként és akkor senki se lenne ilyen hülye. (Már bocs)
2019. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Aki szerint néha édességet enni CSALÁS, az nem gondolkodik egészségesen. Ennyi a trükk. Nincs rossz kaja, nincs BŰNÖZÉS, meg CSALÓNAP
2019. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsonal a pont ✌🏼
2019. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem akarsz fogyni, így felesleges ennyire szigorúnak lenni magadhoz. Ne legyen bűntudatod, ha néha lazítasz egy kicsit. Jólesett? Jól. A súlyodon nem fog meglátszani.

Másrészt ha nem fogyózol, annyi kalóriát vigyél be, amennyivel tartod a súlyod. Ha jobb alakot szeretnél, mozogj, sportolj rendszeresen.

2019. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!