Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tenyleg meghiztam? Mennyire...

Tenyleg meghiztam? Mennyire durva ez? Hizasra hajlamos vagyok? 18/L

Figyelt kérdés

Mostanaban kicsivel tobbet ettem, valahogy jobb az etvagyam most mar.

Kivizsgalason voltam nyar, o vegen, ott minden jo volt.


Meg is a hasam akkora nagy, es tokam is lett.


165 cm magas vagyok, es 66-67 kg.

Ulohelyzetben 4-5 nagy hashurka es nem tudom behuzni. Combom is vastagodott.

A hasam puha, kinyomva is. Mostansag mindenbol tobbet is kivanok, ha keveset eszem, ehes vagyok es muszaj ennem. Csokikat is szeretem es abbol is legutobb egy tablaval ettem meg.



2019. okt. 1. 07:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%

66 kilóval 100-as csípő meg 103-as derék? Hogy a pokolba? Biztos, hogy jól mérted? Ekkora kerülethez 80-90 kilót szoktak nyomni, az meg kifejezetten durva, hogy a derekadnál szélesebb vagy, mint a csípődnél... ez már nem alma, inkább dinnye.

Biztos, hogy mindent megvizsgáltak és minden rendben volt? Hormonszint stb?

Hány kiló voltál és mennyi idő alatt híztál meg?

A súlyod nem lenne olyan gáz, de ez szerintem nagyon nem stimmel, hogy ekkora a hasad. Egy 50 éves klimaxoló nőnél elmegy, hogy oda hízik, de egy kamaszlánynál? Ez nagyon furcsa...

2019. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

9-10 evesen volt olyan, hogy teliszunetrol visszajottunk, es a gyogytestneveles tanarno mondta, hogy milyen sokat hiztal.

13 evesen meg elkezdtem meg probalni behuzni a hasam amennyire csak lehet, de nagyon nehez volt ugy tartani. Azutan teljesen kinyomva ekkora. 12 evesen az egyik tanar kerdezte meg hogy szoktam tornazni mert ez nagyon durva.

Olyan 2 eve kezdtem el hizni.

Most viszont mar behuzott hassal is kidomborodik a hasam.


Mindent neztek, es egeszsegileg minden Jo. Fogamzasgatlot nem szedek. Sportolni sajnos nem sportolok semmit.

2019. okt. 1. 22:19
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de ha táblájával falod a csokit, másból is sokat eszel és mellé ráadásul semmit nem mozogsz, akkor ez sajnos várható volt. Van olyan ember persze, aki így sem hízik, de ez ritka, nem erre kéne alapozni.

Legalább az étkezéseden változtatni kellene, hogy ne hízz tovább. Aztán el lehet kezdeni fogyni is, de ahhoz mozogni is kellene, legalább egy kis futás, otthoni torna.

2019. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igazad van. De a felulest ugy csinalom, hogy kozben labbal is segitem magam. Pokjaras labdaval vagy anelkul szinten nem megy, mert par centimetert megyek es foldreulok. Mit javasolsz? A koversegem miatt van ez?
2019. okt. 2. 00:07
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Amiatt is, de leginkább azért, mert nem vagy edzésben, ha évek óta nem mozogtál, akkor elgyengültek az izmaid.

A felülésnél pl megkérhetnél valakit, hogy fogja le a lábad. Persze így sokkal nehezebb lesz, de nem baj, ha először csak keveset csinálsz. A lényeg, hogy ne add fel, erőltesd meg magad (persze ne annyira, hogy sérülés legyen a vége). Ha kitartasz, meglesz az eredménye.

Futással pedig javíthatsz az állóképességeden, tovább fogod bírni a “gyűrődést”. Itt sem a maratonba kell belecsapni azonnal, kezdetben először csak sétálj gyorsabb tempóban egy fél órát. Aztán iktass be mondjuk 1-2 perc futásokat, majd 3-at stb. A neten nagyon jó kezdő edzésterveket találsz.

2019. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, megvolt az elso edze ami minimalis volt es Jo lefarasztott. Meg is eheztem tole nagyon. Kozben folyamatosan potoltam a folyadekot. Mit erdemes enni kozben?
2019. okt. 3. 05:15
 17/21 anonim ***** válasza:
42%

Közbe semmit sem érdemes enni.

Én legalábbis nem szoktam.

Akkor nincs értelme az egésznek

2019. okt. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17# szerintem nem úgy értette, hogy edzés közben mit egyen 😂
2019. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ittam vizet kozben es par szem kekszet, meg egy flapjacket. Erettsegire keszulok es le kellett allnom az edzessel par napra, es meg nagyobb, puhabb lett a hasam.
2019. nov. 14. 02:29
 20/21 anonim ***** válasza:
Képet
2019. nov. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!