Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítene valaki? kérlek!...

Segítene valaki? kérlek! Ellipszis trenerrel kapcsolatos

Figyelt kérdés
Nekem nem a legkomolyabb gepem van,de nem is a leggagyibb.15 fokozat a max.ha 1 órát edzek,4 fokozaton 5 perc majd 15 fokozaton 5 perc folyamatosan valltva,azzal fogyast erhetek el? Etkezesemben is valtoztattam.arra ne terjunk ki.ez nagyon erdekelne vegre hogy megtudjam jol csinalom-e.

2019. okt. 28. 22:03
 1/5 Rakuyo válasza:
A napi 1 óra kardio és a jobb étkezés miatt mindenképp fogyni fogsz idővel, persze ne 1 hét alatt várj 5 kilót. Mellesleg nem kell rágörcsölni hogy 4-es vagy 5-ös fokozatban vagy-e, ha még most kezdted hamar hozzászoksz és bírni fogod magasabb szinteken is.
2019. okt. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltál!

És szerinted amugy magasabb fokozaton könnyebb a fogyas?vagy igy valtakozva jó?te hogy csinálnád? Hallottam a Hiit ről.az intervall edzésről. Nem tudom hogy tudnam kivitelezni az ellipszisen.akarhogy is olvasok utánna...egyszerűen nem jutok el oda hogy alkalmazni tudjam.meg tudom a pulzusos dolog is szamit.nekem nincs pulzusmerom.csak a gépbe. De az nem mér jól ahogy olvasom mashol.igazabol mar annak is örülök hogy ezt írtad. Bizom benne vissza csinosodom hamarosan ha kitartó leszek.

2019. okt. 28. 23:52
 3/5 Rakuyo válasza:
Amit én használtam elliptikus tréner azon 16 fokozat van, bemelegítésnél 4-6 os fokozatba kb 5 percet mentem majd 8-12 váltakoztattam 30-50 percen át attól függően hogyan bírtam/milyen kedvem volt + a végén szintenén 5 perc levezetés alacsonyabban.Nekem ez bevált, de ha angolul rákeresel biztos kiad rengeteg oldalt ami ezzel a témával foglalkozik. A pulzus mérő az nem pontos, de viszonyításképp mindenképp jó annyira sokat csak nem téved. Pl Első nap 180+ ra is ment a pulzusom a gép szerint, ahogy kezdtem hozzászokni a kardiohoz egy idő után már csak 170-re ment fel hasonló terhelés mellett. Sok sikert hozzá :)
2019. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván fogyni fogsz, ha több energiát égetsz el, mint amennyit beviszel...
2019. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valaszaitokat!kedvesek vagytok!

Igen igyekszem,6 utan mar nem eszek es nem eszem kifulladasig magam ahogy regen.nekem eddig max 140 körülre ment fel amit nem értek mert majd leszakadt mindenem.illetve nehezen kezdi merni a pulzust hiaba van ott a kezem es próbálgatom hol jobb

Iinkabb nem is nagyon nezem e miatt..en a telomon nezek m8ndent .ossze van kotve egy peogrammal ami direkt az ellipszis markatopusahpz van.egyebkent 26 eves vagyok 13 hónapja született a drága kislanyom❤ szoval itthon létem alatt fel jott pár kiló. De örülök hogy te is a váltakozó eddzest ha lehet igy irni,írtad. Az biztató számomra. Fu angolul nem igazan tudok par szónál többet. Aranyosak vagytok köszönöm mégegyszer

2019. okt. 29. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!