Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tart velem? Fogyokuras...

Ki tart velem? Fogyokuras osszefogas.

Figyelt kérdés

Tamogathatnank egymast, leirhatnank ki hol tart, akar privatban is. En most kezdem. Kereken 70 kg vagyok es 168 cm. Celom 55 kg. Gyogyszerektol hiztam meg es elotte adtam mar le komolyabb sulyt (33kg)-ot, szoval tapasztalatom van mar, ugyanezt a modszert fogom most is hasznalni.


Aki velem tart irja ide meg a kezdosulyat, celjat, korat, nemet, magassagat vagy akar privatban is.


Hajra! :)


2019. nov. 4. 11:54
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is csatlakozom, mert nem akarok ismerőseim idegeire menni, de magamat is lelkesítem, ha néha írok róla. Bár én nem akarok olyan sok súlyától megszabadulni, mint itt sokatok. 156 cm vagyok, ehhez 56 kg voltam. 3 éve edzek saját súllyal (polefitness), néha kiegészítőt beiktatok súlyokkal is. Viszont az étkezésre sose figyeltem, így bár izmosodtam, formásodtam, nem lettem vékony. 3 hete kezdtem el figyelni, nem követek konkrét diétát, csak elhagytam a cukrot, chipset, sütiket...stb, helyettük napi pár szem mandulát, vagy mogyorót nassolok este (mindig ez volt a kényes pont számomra). Illetve elkezdtem vizet inni, ami nálam nagy szó, mert 29 évem alatt nem igazán ittam tiszta vizet. Teák, szörp, üdítők...de víz soha. Enni húst és zöldségeket eszek. Húsból csirke, elsősorban, néha disznó, ha megunom. Zöldségek párolva, sütve, nyersen, levesként, főzelékként, illetve néha natúr zabpely gyümölccsel, mandulatejjel. Hétvégente lazítok, olyankor pár szem süti, vagy egészségtelenebb rágcsa, 1-1 pohár üdítő belefér, de az étkezésem alapvetően marad.

Most 52-53 kg között mozgok, gondolom eléggé fel voltam vizesedve, ezért lett hirtelen ilyen gyors a fogyás. Látszani is látszik, szerencsére :)

A cél inkább a látvány lenne, nem a kilók. Körte alakkal hiába lapos a hasam, a fenekem, combom zsíros, narancsbőrös...

2019. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Gyertek minel tobben es irjatok az eredmenyeiteket le ujra,ha sikerul fogynotok. Jelenleg 65.4 kg-nal tartok. :)
2019. dec. 17. 09:30
 33/37 anonim ***** válasza:
Kérdező!:) leírod az étrendedet, kicsit mesélsz arról, hogy hogy sikerül eredményt elérned?:)
2019. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Igazabol mindent eszek csak mertekkel,illetve probalok minel kevesebbet enni, idoszakos bojtolok. Regen eleg volt delutan 4-tol most mar korabbtol, mert gyogyszer mellett mashogy nem fogyok. Szenhidratbol probalok minel kevesebbet bevinni. Minden nap merem magam,mert en szinte minden nap eszlelek minimalis valtozast es ez motival engem. Ma mar csak 65.3 kg vagyok.
2019. dec. 18. 06:50
 35/37 anonim válasza:

12es vagyok!

Az év első mérése ma reggel 59,7. Végre ötössel kezdődött. Hatalmas löketet adott.

-24 kg eddig. 😊

2020. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Jázmin0006 válasza:

Helló, 13-as vagyok, két hete kezdtem a diétát, most 74 vagyok. Napi egy órát futok, csirkemellsonkát/ tojást, zöldséget, gyümölcsöt eszek, főként almát.

Eddig 3 kilót adtam le, kezdek belejönni

2020. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

31-es vagyok. Most már stabilan 52 kg, szóval súlyban sok változás nincs, de már látszik a felső 2 kockám, szóval zsírból fogytam, izomzatom pedig fejlődött, aminek hihetetlenül örülök :) Bár hozzá kell tenni, egyáltalán nem figyeltem az ünnepek alatt, valószínűleg ezért is lassult be egy kicsiszedniDe most már ismét heti 3-5 óra kemény edzés van, plusz az itthoni mozgás. Reményeim szerint egy hónap múlva lemegy még 4 kg zsír. Súlyban nem tudom, mennyire fog látszani.

Kiegészítésnek elkezdtem kollagént szedni, hogy a bőröm is feszesesjen :)

2020. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!