Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tart velem? Fogyokuras...

Ki tart velem? Fogyokuras osszefogas.

Figyelt kérdés

Tamogathatnank egymast, leirhatnank ki hol tart, akar privatban is. En most kezdem. Kereken 70 kg vagyok es 168 cm. Celom 55 kg. Gyogyszerektol hiztam meg es elotte adtam mar le komolyabb sulyt (33kg)-ot, szoval tapasztalatom van mar, ugyanezt a modszert fogom most is hasznalni.


Aki velem tart irja ide meg a kezdosulyat, celjat, korat, nemet, magassagat vagy akar privatban is.


Hajra! :)


2019. nov. 4. 11:54
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:

Szia! :)


Nekem már elég régóta terítéken van ez a fogyókúra dolog, három évvel ezelőtt 76kg-ról fogytam le 58-ra (173 centi vagyok hozzá), viszont ezt leginkább irreálisan kevés kalóriabevitellel értem el, sosem találtam megfelelőnek azt a súlyt, aminél álltam, mindig egyre lejjebb és lejjebb raktam a célt, aztán jött egy magánéleti mélypont, nem érdekelt onnantól semmi, és 86kg-ra híztam vissza. Azóta fejben helyretettem magam, szépen újra nekiálltam a fogyásnak, de ezúttal olyan étrenddel haladok, amit tarthatónak érzek, és aminél belefér egy baráti/családi találkozó alkalmával néhány bűnösebb falat is. Most 69,5kg-nál tartok, jelenleg 65 a cél, bár ahogy közeledik, már érzem, hogy megint lejjebb pakolnám... A tudatosabb étkezés mellett igyekszem sportolni is, általában elliptikustrénerezem, de lejárok pl. úszni is, valamint saját testsúlyos edzéseket is szoktam végezni. Próbálom inkább a formásodásra és a centikre helyezni a hangsúlyt, azokban keresni a motivációt, mert a mérlegre sajnos nagyon könnyen rá tudok csavarodni :D

Sok sikert Neked!

2019. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:

Szia.

Én 2018 elején kezdtem diétázni 85 kiló voltam. Nagyon nehezen indult és igazából április volt már mire ténylegesen változtattam. 18 nyarán már 70 kiló voltam. 2019et kezdtem 65 kilóval. És jött a sok bűnözés, de mivel a sportot nem hagytam abba igy csak stagnáltam. 63-65 között döcögtem szeptember végéig. Októbertől újra kezdtem, most 63 kiló vagyok. Futás, bringa, sok séta és trxre járok fél éve. De szerintem igaz az hogy a kaja 70% a sport 30%. Sok zöldség, gyümölcs, hús. Napi 4-5 étkezés kisebb adagokban. Este pedig bírd ki a minimál adaggal hiába vagy éhes. Nekem ez vált be.

Célom kb még 5 kiló. Sok sikert. 🙂

2019. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 Jázmin0006 válasza:

Szia! Nagyon jó ez az ötlet, hálás vagyok, hogy létrehoztál egy ilyen csoportot!

Én 165 cm vagyok, és 76 kg. Célom az 55 kg.

A módszer körül még ingadozok. Tavaly durva koplalással fogytam le 50 kilóra, és most akarom is, meg nem is újrakezdeni. A testemnek baromira nincs kedve újra éhezni, és ha kihagyok pár étkezést, éjszaka telezabálom magam. Egyelőre sokat mozgok, és próbálok találni valami megoldást.

2019. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Ki, hogy halad? En mar 68.1 kg-nal jarok. :)
2019. nov. 19. 09:47
 15/37 anonim ***** válasza:
10es vagyok. Én most 2 hete stagnálok 60 kgnal :/
2019. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

15-os kitartas!


Tobbiek? Lemorzsolodtatok?


Mar 67.7 kg-nal jarok. :)

2019. nov. 20. 09:20
 17/37 anonim ***** válasza:
Köszi. Mindig szokott lenni ilyen kis megállás, de most már nem adom fel ha idáig eljutottam.
2019. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
67.3kg. Arra gondoltam bizonyos idokozonkent leirhatnatok ki hol tart, monjduk ugy 2 hetente.
2019. nov. 21. 08:44
 19/37 A kérdező kommentje:
67.kg
2019. nov. 22. 06:48
 20/37 anonim ***** válasza:
Már nekem is meg van az 59 kg. 15os voltam. :)
2019. nov. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!