Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó fogyókúrás tippek?

Jó fogyókúrás tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 170 cm vagyok és 55 kg. 48 szeretnék lenni. Tudnátok tanácsot adni? Mivel nem vagyok túlsúlyos, ezért nehezebb fogynom. Kb másfél hónap alatt orulnek ha lemenne ez a 7kg. Előre is köszönöm a válaszokat

2019. júl. 15. 23:41
 1/6 anonim válasza:
70%
Minek akarsz te 48 kg lenni????? 170!centi vagy ...
2019. júl. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A súlyod a te dolgod hàny kg akarsz lenni. De jó lenne tudni miket eszel milyen tàpanyagból milyen minőséget, milyen gyakran stb stb. Hogy néz ki egy heted, mit mennyit mozogsz. Amúgy ez 1,5 hónap alatt nem fog lemenni. Esetleg 3 hónap, talàn 4, mivel lényegében nem súlyfelesleged van, csak extra sovàny akarsz lenni. Àltalànosan a szénhidràt tartós csökkentése nagyon hatékony fogyàshoz. De egy ponton túl ott figyelembe kell venni a többi tàpanyagot is. Ha kevés szénhidràtra àllsz àt ( napi 100 grammnàl kevesebb szàmít alacsony szénhidràtbevitelnek, akkor több zsírt és több fehérjét kell enni, hogy meglegyen az egyensúly, legyen energiàd és ne veszíts sok izmot.
2019. júl. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne zabálj.. nem unod még k*rvára? Mert mi nagyon.
2019. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a másodiknak. A többiek nem értem minek írnak, ha extra sovány akarok lenni, az én dolgom, az tetszik. Nem tudom mi a bajotok.

Egyébként minden nap kardiozok. Az étkezésem oké, odafigyeltem rá mindig. Nem eszem fehérlisztet, cukrot stb... A szénhidrátot kell igen valoszinu csökkentenem.

2019. júl. 16. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Számolni kell a rohadt makrókat, ennyi.
2019. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
54%
Miért akar mindenki anorexiás lenni?????
2019. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!