Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol és mennyire lógna a bőröm...

Hol és mennyire lógna a bőröm ha lefogynék 75 kilót?

Figyelt kérdés
ha kép nélkül nehéz megmondani küldök képet privátban

2019. nov. 23. 17:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a higgadt válaszokat. Ment a zöld kéz.


Valószínűleg nekem nem 10 bmi fogyást jelentene ha lefogynék hanem a többszörösét úgyhogy remélem a tb-vel nem lenne gond. Testsúlycsökkentő műtéten egyébként érdemes gondolkodnom?

2019. nov. 24. 09:48
 12/22 anonim ***** válasza:
56%

Nem érdemes. Ezek mind fájdalmas beavatkozások. Pláne 22 éves férfiként neked edzened kell, az biztos. És tarts diétát, legyen mondjuk 20-30 kg a cél az első évben. Nézd meg mire mész, hogy bírod.

Én azt javaslom, ha teheted csináltass egy vérképet mindenképpen, hogy felmérd, hogy ez a túlsúly okozott-e eddig valami problémát. Valószinűleg még eleg fiatal vagy, így nem. De le kell fogynod nem kérdés. Olyan 60-70 kg lenne a te magasságodhoz az ideális. De ez évek alatt értendő.

2019. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Nekem hamarosan lesz gyomorszűkítő mutetem. Hozzád hasonló mértékű tulsullyal kuzdok, rengeteg fogyokura es jojo után ugy dontottemvekegem van. Összesporoltam a mutet osszeget, mert ezt tb nem támogatja itthon..
2019. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#12 nem fájdalmas annyira . Volt csaszarom, ahhoz képest ez a laporoszkopias gyomormutet semmiség. Akit láttam és olvastam 4-5 órával mutet után mar setalnak.
2019. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%

Azt nem értem, mért akar mindig mindenki átesni a ló túloldalára. Nem kell csontvázzá fogyni, hát ahhoz tényleg sok lesz a bőröd. Tűzd ki célnak, hogy leszel egy kb. 100 kilós ember, az a testesebb, emberesebb, combosabb, vállasabb fajta némi pocakkal, azt lesz helye a bőrödnek. A fél ország ez a kategória, ezzel boldogan le lehet élni egy normális életet. Nyilvánvalóan amúgy se (egészséges élet mellett sem) lennél genetikailag az nyúlánk-vézna fajta, egész életedben csak kilátástalanul küzdenél önmagad ellen. Ami most vagy, az tényleg nem állapot, de ahhoz képest 100 kilósnak lenni egy elérhető és fenntartható cél lenne számodra! És a mostanihoz képest egy megváltás. Reménytelen célokat kergetni azért nem jó, mert nem lesz meg a késztetés, hogy küzdjél érte. Jobb, ha olyan feladatot raksz magad elé, ahol látod az alagút végét, annak van egy hajtóereje. Képzelem, ezek az ijesztgetéses bőrműtétek mennyire csak elveszik a kedved bármiféle fogyástól. Aminek viszont gondolkodás nélkül rég neki kellett volna már állni. Meg a legfontosabb, hogy valaki szokásos oltogatás helyett, amit látom, itt is megkapsz, inkább normálisan segítsen, támogasson, akkor is, amikor épp feladnád az egészet - mert hiába tűz ki valamit az ember, másnap már más a hangulata, azt el is ment mindentől az életkedve.


(Azért egyszer ha a háziorvosnál jársz, írasd be a számítógépükbe, mekkora voltál, legyen, aki igazolja, ha majd netán mégis TB-támogatást akarnál akármiféle műtétre. De egyelőre ne ezen filozofálj, mert az csak eltántorít.)

2019. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

"nagyon durván elveszi a kedvem a fogyástól ez az egész"

Mi a f.ért híztál akkor így el? Erre akkor kellett volna gondolni amikor tizenévesen féktelenül zabáltál. Foghatod bármire, de kb. 10 éves kortól felfigyelnek a srácok a lányokra és odafigyelnek a külsejükre hogy tetszenek nekik. Már van eszük és tudják használni is!

Eddig akit láttam mind 15-17 éves kora után szedett fel 70 kilót az addigi egyáltalán nem vészes 5-10 kilós feleslegre.

2019. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Arc nélkül de nagy megmondo ember vagy 16os..szánalmas kis életed fenypontja lehet a gyakori kérdések olvasasa és az ész osztás...
2019. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell magyarázkodnom. Elhíztam, igen. Le akarok fogyni, igen. Félek hogy lógni fog a bőröm, igen. Le lehet szállni rólam.
2019. nov. 25. 16:33
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Lógni fog több helyen is, ( mell,has, felkar, belső combok) a legkritikusabb területek. Àpold a bőröd, szedj kollagént.

De ez nem szabad hogy visszatartson a fogyàstól. A túlsúly sokkal egészségtelenebb. A bőrre meg ott a korrekciós műtét. Én eleve így készülök.

Én 30 kg mínusznàl jàrok 170- ről indultam 9 hónapja. Összesen 105 kg mínusz kell.

2019. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

19. Vagyok. Még annyit, hogy a gyomorszűkítő műtétet hagyd ( szerintem). Önerőből is lehet fogyni, teljesen felesleges ezért művi beavatkozàst végeztetni.

A gyomor idővel összeszűkül sima életmódvàltàssal, diétàval is, persze azért meg kell dolgozni, beletelik egy némi időbe, türelem, kitartàs. Nem fogsz egyik napról a màsikra úgy ébredni hogy el van intézve, de annàl jobban fogod értékelni, minél többet küzdöttél érte! Azt a pénzt inkàbb a bőrödre költheted:)

2019. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!