Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 évesen 165 cm-hez túl sok...

16 évesen 165 cm-hez túl sok 58 kg?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a BMI alapján normál kategóriába sorolhatóak az adataim de aránytalanul oszlik el rajtam a súlyfelesleg. Körte testalkatom van és emiatt a gyenge felsőtesthez képest a combom/fenekem aránytalanul nagy. A derekam se olyan keskeny és nem esztétikus.


Hetente kétszer erősítő gyakorlatokat végzek hasizomra illetve lábra de eredményt eddig nem tapasztaltam.



2020. jan. 4. 14:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Vannak akiknek a 'tizenegyedikes gimnazista' nem mond semmit, ezért írtam inkább harmadikost:)

A tesiórák nem lógással telnek el, szigorú a tanárunk.

2020. jan. 7. 22:23
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten karcsúnak számít, ez a normális alja (szerintem a legjobb testalkat egyébként)
2020. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is 165 cm vagyok, és 60 kg körült voltam az utóbbi egy évben.

Nekem is körte alakom volt, és nagyon zavart. Fél év alatt, lefogytam 52 kg-ra. És így már sokkal jobban tetszettem magamnak, az alakom is enyhült, azonban a körte alak még egy kicsit látszódott.

Szóval segítseni segít, de az alkatot sosem fogja eltüntetni.

Kemény edzésekkel, oldalhasizom gyakorlatokkal( de ne tul sokkal, ferfi alakod lehet tole) probalkozz, az hatasosabb.

( en is fogytam a mellembol, de azert meg boven maradt B meret, szoval ettol nem kell tartani senkinek, csak kifogas)

2020. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!