Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni akarok tényleg...

Ha fogyni akarok tényleg muszáj elhagyni a tészta féléket?

Figyelt kérdés
Életmódváltással fogyogatok már fél éve, le is ment 11 kg, neha eddig is ettem tésztát, de érdekelne ti szoktatok e? Elég unalmas diétás recepteket találok, muszáj újítanom, a csirkétnés a rizst már kb utálom:D lazacos gnoccit szívesen ennék vagy ilyesmit de ezek gondolom elég hízlalóak. Vannak jó receptjeitek amik esetleg nem csirke, rizs kombóból állnak?

2020. jan. 7. 08:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, hogy mi értelme ennek a tésztakerülésnek, a rizs pedig mindenki által elfogadott "fitness" étel. A teljes kiőrlésű durumtészta sokkal jobb, mint a rizs. Nem csak heti egyszer, nem csak kompromisszumosan, hanem MINDIG.
2020. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%
Én meg azt nem tudom, mi ez a durumtészta mánia, az amit en csinálok a tyúkjaim tojásából sokkal jobb mint a durum.
2020. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem muszáj. Van, aki tud így is fogyni, a mérték a fontos. Nekem viszont bevált, hogy nem eszem tésztát, és rizst is csak nagyon ritkán és keveset.

Rengeteg jó étel van a csirke-rizsen kívül. Én köretnek általában zöldségeket, főzelékeket eszem, és mindenféle húst eszek, nem csak csirkét. Pl. paradicsomos káposzta fasírttal, lazac vagy más hal sült édesburgonyával és párolt brokkolival, főtt marhahús vadas mártással, hagymás máj párolt vegyes zöldségkeverékkel, és még sorolhatnám. Levest is majdnem minden nap eszem, pl. húsleves sok zöldséggel, krémlevesek (brokkoli, sütőtök, zeller stb.), gulyásleves (tészta nélkül, kevés krumplival).

2020. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!