Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyókúrázom, akkor a...

Ha fogyókúrázom, akkor a mellemből sokat fogyok? 18L

Figyelt kérdés
Ez így van nálam, viszont emiatt sose érem el a kívánt eredményt, mert nem akarom, hogy ne legyen mellem. Viszont így se tetszem magamnak, mert kicsit kerekebb vagyok az átlagnál. Ti hogy döntenének? Inkább lennetek kicsit ducibb, vagy ne legyen melletek? Ez mennyire fontos pl. a fiúknál? Előre is köszi!

2020. jan. 13. 20:57
1 2
 11/11 anonim válasza:

És még valami. Izmosan sokkal nehezebb és vékonyabb az ember, mint hájasan. Meg kéne mérned a testzsír-százalékodat.

Nekem most 23,5% körüli, 161 cm, 55 kg-val, és nem igazán sportolok. Ismétlem, 100 cm-s fenekem van. :D

Mikor rendszeresen sportoltam, akkor 18% volt a zsírom, és 50 kg voltam. 90-91 cm volt a fenekem, és lazán lefutottam 13 km-t egyszerre, minden hétvégén.


Üdv.,

28/N


Ui.: 15-22 éves koromig anorexiás voltam, alkalmanként bulimiás. Akkoriban 46 kilósan kövérnek gondoltam magam. Éheztem meg edzettem egy csomót. Rosszul voltam egész nap, depressziós voltam. Te ne legyél ilyen! Inkább működj együtt a testeddel, ne sanyargasd, mert csak egy van belőle! Ha tönkreteszed, az neked lesz rossz.

2020. jan. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!