Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehetséges a fogyás?

Így lehetséges a fogyás?

Figyelt kérdés

Egy éve elkezdtem egészségesen enni,kalóriadeficitben voltam (talán túl keveset is ettem) és edzeni heti 5x,de a hasamon lévő zsír még akkor is ott volt kicsit,és megállt a fogyás.Szeptembertől elkezdtem többet enni(de egészségesen)és szerintem elkezdett raktározni a szervezetem.

Most megint kevesebbet eszem,de hiába vagyok kilóban kevesebb,mégis raktározódik a zsír. Mindig egészségesebben ettem,kenyeret egyáltalán nem.

Ha most egy ideig egészségtelenebb dolgokat ennék és többet is,híznék,majd visszatérnék az egészséges étkezésre újra beindulna a fogyás?volt már valaki hasonló helyzetben?



2020. jan. 16. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy voltam, hogy évekig jojóztam úgy, hogy keveset ettem, kínszenvedve fogytam valamit, majd az éhség legyőzött és feladtam. Ilyenkor mindig több jött vissza, mint ami nagy nehezen lement, ez szinte törvényszerű.

Sokàig tartott, de megjött az eszem, màr teljesen màsképp csinàlom, eszemben sincs éheztetni magam. Ezàltal nincs okom feladni sem, szeretem az új életmódom. Màr majdnem 1 éve csinàlom, eddig 35 kilót dobtam le.

2020. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ki tudnád fejteni?pontosan hogy csinálod?miket eszel?
2020. jan. 16. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Írtam privàtot.:)
2020. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 thinktank válasza:

hú, ez nehéz kérdés. de szerintem van olyan, hogy hozzászokik a szervezeted ahhoz, hogy keves kalóriát viszel be, és kevesebbet is éget el. pl kevesebbet izegsz-mozogsz napközben.


én azt csinálnám, hogy megkeresném azt a pontot, ahol nem hizom, ezt tartanám egy ideig, mondjuk egy hónapig.

mondjuk minden héten 100 kcallal emeled a bevitt kalórát, és figyeled mi történik.


és onnan kezdenék el fogyózni megint

2020. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!