Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hete kezdtem a futást...

1 hete kezdtem a futást rendszeres odafigyelt ételekkel, ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Hétfő,Szerdán,Pénteken40 Perc futás ezt megszakítva sprintekkel.

Kedd, Csütörtök has, és húzó, tolódzkodó edzések.

Gimibe járok, 1 dobozos kaját viszek amit 08:00-tól 15:00-ig osztok be.

Tartalmaz rizst, salátát, csirke.

87kg vagyok 182cm magas és 19 éves, ezzel az edzéssel szerintetek rendben van a fogyásom? Ötleteket és tapasztalatokat meghallgatok :)



2020. jan. 17. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy az étrendedről lényegében csak annyit tudunk, hogy dobozban tartod, nem lehet mondani semmit.
2020. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem igen,viszont egy tipp:egyél barna rizst,a fehér rizs nagy mennyiségben(kinek mennyire)képes patanásosá tenni.(személyes tapasztalat)A barna rízs drágább,viszont jobb,de használhatsz krumplit is.Ha tudod kb. mikor esszel akkor fél órával előtte igyál kb. 2dl,segít az emésztésen.Ha mégis maradsz a fehér rízsnél akkor a kurkumát ajánlom hogy azzal fűszerezd kicsit.(A kurkuma mint fűszer nagyon egészséges az emésztésedet is elő segíti)Sok sikert ^-^
2020. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2020. jan. 17. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Az étkezésedet már elolvasva is unom, főleg, ha este sem eszel mást.

Ehetnél más húst, halat, párolt, sült zöldségeket, hüvelyeseket, tojást. Akár tészta, krumpli, is néha beleférhet.

2020. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem csak a hétvégéket kéne kihagynod, hanem az edzések, futás között egy nap szünetet. Heti 4 edzés elég, így csak túlerőltetted magad
2020. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!