Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Átalgosan hány kg feleslegig...

Átalgosan hány kg feleslegig tágul annyira a bőr, hogy fogyás után nem húzódik vissza a normál állapotba?

Figyelt kérdés
Jelenleg 15 kg a felesleg rajtam, a nagyrésze a hasamon, és egy kevés a combon van. Attól félek, hogy fogyás után a bőröm lógni fog a hasamon. Ekkora plusznál ez előfordúlhat?

2020. jan. 28. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hány éves vagy, de ha lassan fogysz, akkor nem valószínű.
2020. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok dologtól függ, és nagyon egyéni. Szerintem 50+kg körül van a legkritikusabb pont. Ennyinél, és ez felett màr kb màzlistànak kell lenni, hogy ne legyen valamennyi bőrfelesleg mikor leadja az ember. Mozgàs, kor ,fogyàsi tempó, kollagén szedés, testàpolàs ide vagy oda. Annyit tudok, hogy bàrmilyen is legyen a végeredmény, az egészségért megéri lefogyni. Én inkàbb vàllalok bőrfelesleget amire amúgy van megoldàs, mint az, hogy elhízva maradjak, betegen, illetve fiatalon meghaljak. Én majd pl megyek műtétre mindenképp. Van időm gyűjtögetni rà. Ha esetleg a tb nem àllja majd.
2020. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyén, és genetika függő.
2020. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, a kitűzött cél pedig átlagosan 1 kiló/hét. Erre számoltam ki a szükséges kalóriákat és a mozgás mennyiségét.
2020. jan. 28. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az még visszahúzódik! 25 kiló fogyásnál is! Akkor is, ha hasi elhízás áll fenn.
2020. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Missis Madam válasza:
Heti 1kg-ig oké
2020. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én majdnem 40kg-t fogytam évekkel ezelőtt, és nem lóg. Kb 1 év alatt adtam le.
2020. jan. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!