Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Falasroham. Nem koplalok,...

Falasroham. Nem koplalok, egyszerűen nem értem. Miért van?

Figyelt kérdés

Atvaltottam FOKOZATOSAN bio teljesen egészséges életmódra. Egész sokat is eszek rengetek zöldséget közöttük. És fogyok is. Heti egy csaló napom van, ami szerintem teljesen jó. Akkor van h túl lépem a kalóriat stb. Na de a lényeg. Nem azért eszek mert éhes lennék (olyan jó kajákat eszek h eltelit rendesen) hanem egyszerűen csak úgy. Lehet unalombol vagy én nem is tudom😣😣

Hogy a csalonapokon h pl megeszek egy sütit és rám jön h még egy és még egy pedig durranasig tele vagyok de akkor is😒😣😣

Mit lehet ez ellen tenni?



2020. febr. 14. 22:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez bizony vami pszihes dolog lesz, mert nem vagy sovany, meg valtozatosan is eszel. Tenlyeg próvald ki, hogy nincs csaló nap, hanem csak egy keves betervezett nasi par naponta es ha így is radjön az ehetnék, akkor elgondolkodhatsz, milyen lelki oka lehet, esetleg erdemes egy szakebert felkeresni, mert ha ez meg nem is súlyos étkezési zavar, jobb ha meg se tudod, milyen az igazából! Es most meg könnyű megallni, de ez nem lesz lehet örökre így
2020. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!