Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem látható meg a fogyás?

Miert nem látható meg a fogyás?

Figyelt kérdés
2 hete életmódot váltottam. Eddig fehérlisztbol készült dolgokon éltem és édességeken. 2 hete ezeket nem eszem szinte egyáltalán, pár naponta esetleg nagyon minimálisan becsuszik egy kis csoki vagy egy szelet pizza. Sportolni sem sportoltam semmit, most viszont elkezdtem napi 20 percet tornázni illetve biciklizni, És sok vizet iszom, ám meg nem látható különbség sem centikben sem kilokban. Ez normális? Vagy valamit nem jól csinálok?

2020. febr. 16. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Ez teljesen normális, csinald tovabb kitartóan! Ha majd az lesz a kérdés, hogy 1 eve életmodot valtottam es nem indul be a fogyás, akkor kapsz majd tanácsokat, de ket hét utan, ha nem fogysz, egyaltalan nem biztos, hogy gond van. Az eletmódvaltás amúgy is csak lassú fogyást eredményez, de legalabb nem hízod vissza, szoval csak így tovább
2020. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy még mindig többet eszel, mint amennyi energiára a szervezetednek szüksége van.

Mit változtattál mire?

2020. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1200 kalória a maximum, de inkább 1000, eddig viszont sokkal többet ettem. Sok fehérjét eszem zöldséggel, salátákat. Vizet alig ittam és mostmár a napi 2-3 liter megvan. Kevesebb adagokat eszem sokkal mint eddig és én könnyebbnek is érzem magam, a hasamat is beesettebbnek, csak aggaszt hogy nem látok haladást. 87 kilorol indultam egyébként és 22 vagyok/N.
2020. febr. 16. 22:46
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Legyel türelmes, ha 2 honap múlva is ugyanitt tartasz úgy, hogy szigorúan betartod a szabalyokat es minden kaloriát beleszamolsz (főzős kóstolás, egy kiskanál ez, folyadekok stb), akkkr érdemes lehet elmenni egy orvosi kivizsgalásra, mert akkor jó eséllyel hormonalis bajok vannak, vagy valami egyéb. De nem akarlak remisztgetni, 2 hét nem mindenkinek eleg. Van, akinek sok idő, míg veindul, de akkor nagyon :). Kitartást!

(És azert próbálj inkabb 1300- 1500 kaloriat enni, hogy az anyagcserédet ne lassítsd le. Meg ha majd leáll a fogyás és stagnalsz, akkor nem lesz miből elvenni, gondolom nem akarsz 800 kalóriákon elni)

2020. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem írtad mennyi a magasságod, de 87 kg-hoz az 1200kcal nagyon kevés, így éhezteted magad, nem csoda, ha nem indul be a fogyás.
2020. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
160 centi vagyok
2020. febr. 16. 23:26
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképpen egyél többet 1500 kcal körül, azzal egy egészséges heti 0,5kg-os fogyást el tudsz érni.
2020. febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, két hete életmódot váltottál (ahol azért “pár naponta” becsúszik egy kis ez-az...:)))))

Egy hónap környékén màr garantálom, hogy látni fogod a változást. Ha nem is kilókban, de centikben biztos. Addig meg próbálj nem 3naponta “csalni”

2020. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
77%
Kezdeti plátó lehet, de az is lehet, hogy nem kalkulálod jól a bevitt kalória mennyiséget. 1200 kcal viszont tényleg nagyon kevés.
2020. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Ez ugye csak vicc? 2 hét az semmi. Majd 1-2 hónap múlva lehet eredmény, az hogy làtvànyos- e , attól függ, hogy a felesleg mekkora részét adtad le. Minél több a felesleg, annàl többet kell fogyni ahhoz, hogy làtvànyos legyen.

Idő kell, hogy làtvànyos legyen, hónapok, feleslegtől függően évek. Türelmesnek kell lenni.

2020. febr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!