Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem látható meg a fogyás?

Miert nem látható meg a fogyás?

Figyelt kérdés
2 hete életmódot váltottam. Eddig fehérlisztbol készült dolgokon éltem és édességeken. 2 hete ezeket nem eszem szinte egyáltalán, pár naponta esetleg nagyon minimálisan becsuszik egy kis csoki vagy egy szelet pizza. Sportolni sem sportoltam semmit, most viszont elkezdtem napi 20 percet tornázni illetve biciklizni, És sok vizet iszom, ám meg nem látható különbség sem centikben sem kilokban. Ez normális? Vagy valamit nem jól csinálok?

2020. febr. 16. 22:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
zöldség, saláta.... 0 tápanyag, 100% méreg, 100% cukor/szénhidrát. Gratulálok.
2020. febr. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, lőjjetek le!

2 hét alatt érdeményt vár valaki, különben feladja... Már meg évekig küzd és örül az eredménynek...

A világ megérett a pusztulásra.

2020. febr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Senki nem mondta hogy feladom!
2020. febr. 17. 09:01
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

Ne is add fel, mert szégyen lenne! Nekem 1 hónapig semmi nem látszott. 135ről mentem le 95re.

Napi 3 erősítés 2 kardio. 2 pihenő nap. DrogsBunny felé diéta. Vitaminok, napi 3.5 liter víz.

4. hónapban 5x felhúztam magam - egy kézzel. Előtte 3 fekvő ment, meg 12 felülés / hasprés.


Első hónapban még a súlyom is nőtt. Hiszen edzettem, amit előtte nem tettem meg, csak tesizni jártam, ami pitsafüst sem volt.


2. hónap közepén kaptam meg az első visszajelzést, hogy na valami látszik. 60 nap után látszott a ruhán, hogy a 2 kosárlabdányi zsír lejjebb ment, amikor az övemet beljebb tudtam húzni. Ellenben onnan gyorsabban ment, hiszen volt már rajtam izom, ami zabálta a zsírt.


A BMI meg bekaohatja tövig a lónak a corona vírusos tökeit! 40%, zsírról mentem le 18%ra és még mindig obíz 1-es kategóriában vagyok BMI szerint. Szóval azt dobd ki ahova valo: a noob senkiknek, akiknek közük nincs a valósághoz.


Mocskosul kemény lesz. Nem fog látszani sokáig. De ha 3 hónap múlva sincs fejlődés, akkor ideje újra váltani.

Addig meg mérgessedd reggel azonos időben. És utólag vicces lesz viszzanézni, miért tettél fel ilyen kérdést 2 hét után.


Na hajrá! Sok sikert! Fel ne add!

Nem lesz könnyű. De még fogja érni.


És csak akkor add fel, ha bélyeg van rajta!

2020. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
32%
Az autókorrektor meg lehetne okosabb, kijavítja azt is, amit jól gépelek.
2020. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépet utolsó a motiváló üzenetet! Sokat segítettél :)
2020. febr. 17. 17:02
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne méregesd magad csak havonta egyszer. Felesleges minden reggel mérlegre pattani, ráadásul nekünk nőknek a ciklusuk is befolyásolja a súlyt, ezt is vedd figyelembe. Ne menzesz előtt vagy alatt mérd magad.
2020. febr. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Így konstruktívabb a megfogalmazás. Ha aktívan dolgozol rajta heti 1x is lehet. De csak ha nagyon izgat, mi változott. A napi méregetés csak röhögni jó utólag. ;)
2020. febr. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!