Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy bizonyos szörp helyett...

Egy bizonyos szörp helyett megéri váltani a másikra? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon sok szörpöt iszom. Pölöskeit. Havonta kb 7 üveggel. Rengeteg cukorbevitel. Lenne értelme szerintetek átállni frutta max szörpe? Az ugye stevia... Vagy egy kutya f***a?

2020. márc. 2. 15:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Próbálok változtatni az étrendemen. Sok fehér kenyeret ettem. Azt már megszűntettem. Tudom, ihatnék csak vizet, de nem nagyon sikerül. Akkor inkább kevesebb lesz a napi folyadék bevitelem. Az meg megint csak rossz.
2020. márc. 2. 15:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyál napi egy szörpöt, a többi legyen víz. Nem hiszem el, hogy felnőtt emberek nem tudnak nemet mondani egy cukrozott színezett löttyre.
2020. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyál inkább ízesítetlen teát, vagy a vízbe tehetsz citromot, gyömbért, mentát, uborkát
2020. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felnőtt emberek nem tudnak nemet mondani a kábítószernek, a dohányzásnak, az alkoholnak, cukrozott löttyöknek...stb. :) Épp ezen próbálok változtatni ezen. De értelmesen. Nem pedig úgy, hogy kapásból megvonok magamtól valamit, és utána meg azon kapom magam, hogy más gondok jönnök elő. Ezt fokozatosan próbálom megváltoztatni. Nem szeretbék egy ponárral sem inni. Inkább innék valami olyat, ami jól esik, és nem (annyira) mérgez.
2020. márc. 2. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha cukor helyett stevia van csak benne, akkor szerintem lenne értelme. Bár lehet, hogy nem fog annyira ízleni - de nem baj, legalább kevesebbet innál belőle.

Még az is jó módszer lehet, hogy mindig egyre jobban felhigítod a szörpöt.

2020. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nevetséges, hogy nem tudsz simán vizet inni. Látszik az elkényeztetett társadalom....
2020. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én ezt enyhén szénsavas ásványvízzel pótolom!
2020. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már több éve vizet iszok szinte csak és már undorodom a víztől...
2020. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!