Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart a stagnalaso...

Mennyi ideig tart a stagnalasod? Nekem lassan 2 hét.

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A stagnàlàs 1 hónapnàl kezdődik, ha sem súly, sem körméret csökkenés nem figyelhető meg cm- ben, és nem lehet visszavezetni gyakori étrendi kihàgàsokra, vagy a rendszeres mozgàs elhanyagolàsàra.
2020. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tobb edzes jot tenne
2020. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Heti 3x edzek, több nem fér bele az időmbe. Az étrendet nem hagtam ki sőt, remélem nem az van, hogy kevés.

Centit sajnos nem merek és nem is mertem, mert bena vagyok benne :( csak a fotó van..

2020. márc. 6. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
2,5 hónapja 2-3 kiló le-fel. Az eddigi leghosszabb ilyen időszakom - de már eléggé a cél közelében járok. És mostanra megtanultam, hogy ha nem indul felfelé, akkor előbb-utóbb lefelé fog. :) Nálad is így lesz, csak ne add fel. :)
2020. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 hét, de nem is igazán stagnálás volt, csak éhesebb voltam egy hétig, meg fáradtabb, és ezért felmentem "nettó 0" kalóriáig (azaz fenntartó szintig ), de utána simán ment tovább.
2020. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én elfogadtam az ilyen periódust , nem eröltettem mert ilyenkor a szervezet bestresszel

Stagnáltattam magam volt hogy egy évig is és utana megint nekiálltan , de átlagaban 2 hónapot tartott . 35 kilót fogytam 3,5 ev alatt

Stagnalas utan ugyanazzal a módszerrel álltam neki

2020. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én abbahagytam a mérést. Egy hónapig stagnáltam, aztán lejjebb ment, majd havi és intenzív edzés miatt miatt megint fel. Csak stresszelt a mérleg. Most pár hete nem mérem, de a tükörben tetszem magamnak. Látom, hogy lehetne még jobb, de nem attól lesz, hogy stresszelek rajta, hogy a heti mérésnél eredményt lássak. Majd pár hónap után talán újra megnézem, de addig inkább csak edzek, rendesen eszek, és élvezem az életet.

Jelenleg úgy gondolom nem is éri meg ennyire ráfokuszálni a kilókra. Ha jó életmódot folytat az ember, annak lesz eredménye, hacsak nincs valami betegsége.

2020. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!