Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem ehetek este vacsorára almát?

Nem ehetek este vacsorára almát?

Figyelt kérdés

Egy diétás fb csoportban szedtek szét valakit mert vacsorára gyümölcsöt evett. Azt hiszem kiwi és grapefruit. A csopi mellesleg szénhidrátcsökkentett, azért szóltak volna még megértem, de ez hogy elvből rossz minden gyümölcs nekem nonszensz. Különböző érvekkel támasztották alá, mint pl a gyümölcscukor este méreg, savas lesz éjjel a gyomor, 1 óra múlva még éhesebb leszel. Ezek mennyire igazak?


Szinte minden vacsorám almából áll. Abból is nagyon max 2 felvágva. Csak kalóriát számolok ami szerint mindig belefér. A testem sose panaszkodott, és sosem voltam tőle később éhesebb.

Általában 20kor eszek maximum, és van hogy éjjel 2kor alszom el, tehát alvás előtt vanhogy 6 óra is eltellik mégsem éhezem utána.

Titeket kérdezlek, mint pártatlanok mennyire egészséges vacsinak az alma?


2020. márc. 14. 23:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"mert magában erjedni kezd"

Tessék már elárulni, hogy mivé kezd el erjedni?

2020. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!