Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sehogy sem akar megmozdulni a...

Sehogy sem akar megmozdulni a mérleg 10 kg lefogyása után?

Figyelt kérdés

63kg-ról fogytam le 3 hónap alatt 53 kg-ra. Az elején nyilván lendületesebben ment, aztán lasabban. Volt olyan hogy stagnált, 1-2 hétig egy dkg-ot sem mozdult. De most már egy hónapja 53 kg vagyok.

Próbáltam még kalóriaszegényebben enni, de sajnos ennél jobban az már nem kivitelezhető.

Próbáltam többet enni, és cserélgetni a napokat hogy hátha beindul.

Huzamosabb ideig is megpróbáltam többet enni de akkor is maradt ez a súly.

Már csak 3kg lenne hátra, és szeretném elérni a célomat.

Futni kezdtem el 2 hete, 5 naponta növelve a mennyiséget, de ez sem hozott változást.

Előre is kérem elkerülni az olyan válaszokat hogy innentől egészségtelen, azért nem megy stb..

Egyáltalán nem az 165 cm-hez 50 kg!



2020. ápr. 2. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig szerintem már túl vékony vagy, azért nem megy.
2020. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a tested tudja legjobban. Ha nem megy tovább, akkor az nem véletlen.

Egyébként komolyan nem értem, hogy 3 kilón mit kell hisztizni, most tényleg nem mindegy, hogy 53 vagy 50? Egészségesen étkezel, rendszeresen sportolsz, teljesen normális a testsúlyod, mi kell még?

De ha annyira fontos, hogy kereken 50 legyen (gondolom ki akarod posztolni instára vagy valami), akkor koplalj egy hétig. Semmi szilárd étel, csak napi 3 liter víz, gyümölcsturmix, zöldségturmix, meg hashajtó. Szépen le fog menni az a 3 kiló és elégedett lehetsz.

2020. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Makrók átvarialásan gondolkodtál már? Sok minden függ az etelek minőségétől.


Az anyagcserédet sokkolhatta, mert nem nagy súlyból fogytál elég sokat gyorsan. Ezért se próbálj még jobban koplalni mert utana meg nehezebb lesz viszaállítani a szervezeted.

Vannak ilyen basic trükkök: több víz, kevesebb só, kevesebb szenhidrát, elég alvás

Illetve a futas mellé vagy helyett beilleszthetnél erősítő edzéseket is, az segít fokozni az anyagcserét, jobban mint a monoton kardió.


Illetve én meg talan tartanék 1 magas szenhidrátos napot, amikor tényleg megeszel vagy 3000 kalóriát szénhidrátos kajákból, akármennyire is ijesztőnek tűnik

2020. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es!

Eddig sem vizet hajtottam, koplalással sem tűnik el 3kg zsír egy hét alatt, maximum víz.

+ információ: rengeteget híztam, amit most fogytam vissza, de a régi ruháim még mindig szorítanak, ezért örülnék még pár - kgnak!

Nincsen instagrammom sem

Köszönöm építő válaszod

2020. ápr. 3. 06:11
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as válaszoló!

Igazán csábító a 3000 kcal-ás tanács😊

2020. ápr. 3. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!