Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak 30 kilót?

Hogyan fogyjak 30 kilót?

Figyelt kérdés
Jelenleg 80 kiló vagyok éá 163cm. Nagyon régóta nem sportolok semmit. Hogyan tudnék lehetőleg szeptemberre lefogyni?

2020. ápr. 14. 22:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

100 g banán 108 kcal. Egy db az 150-200g (most mértem le az itthonit, héj nélkül). Vagyis 2 picit nagyobb banánnal már 400+ kalória. 4 db esetén ez már 800 kcal. És akkor a maradékot ossza be az ember. Túl lehet enni, de akkor inkább úgy mondom, hogy észrevétlenül át lehet lépni vele a keretet. Nyilván más gyümölcsök is vannak, vannak, amikkel nehezebb, de elég meglepő hány grammot tud emegenni belőlük az ember anélkül, hogy feltűnne.

Zsömlét, ilyesmit lehet, de napi rendszerességgel azért nem túl jó, sokkal laktatóbb ételek vannak. A tk dolgok nagy része tele van ugyanúgy fehér liszttel, csak részben tk. A ténylegesen tk pékáruk pedig pont ugyanolyan drágák, mint a diétások. Én amúgy egyiket sem szeretem, inkább eszek heti 1-2 sima zsemlét, vagy magvas kenyeret. De ez már egyéni preferencia.

A kalkulátorok pedig nyilván minden esetben megközelítő számokat adnak, még orvosi méréssel se kapsz teljesen pontos eredményt, csak jobb közelítést. Egy izmos, edzett ember ülve is több energiát éget el az izomtömege miatt. Más esetben akkor okoz jelentős eltérést, ha anyagcserezavara van az illetőnek.


Yaziot sokan dicsérik, próbáld ki, és meglátod neked mennyire válik be :)

2020. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!