Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyors, hatásos fogyókúra? Mit...

Gyors, hatásos fogyókúra? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van rajtam úgy 4-5 kg felesleg, szeretném leadni. Próbáltam már sokféle módszert Pl: kalóriaszámlásás, GM diéta, de előbbi csak hosszú időn át volt hatásos, utóbbi pedíg… AAz 1. 3 napban fogytam 2 kg-t, de a második háromban vissza is híztam. Olyan diétát keresek, ami rövid idős 5 nap-1 hét kb., és hatásos is. Az éhezést bírom, de szerintem nem a legjobb módszer, a fogyasztószereket egyáltalán nem preferálom.

2020. máj. 11. 13:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak simán édesszájú vagy vsgy más oka van, hogy sok csokit/édeset eszel? Mert. Ha az utóbbi, akkor meg kell keresni miért is kívánod annyira. Én stressz hatására ettem töménytelen mennyiségű édeset durván két hónapig és híztam is olyan 3 kilót minimum.

Nem vagyok a diéták és az éheztetés híve. Ha zsírból szeretnél leadni és megtartanád a súlyodat, akkor inkább életmód váltás/kiegészítés kellene. Pár számomra működő tippeket tudok adni neked! :)

Én azt ajánlom, hogy igyál sok vizet. PLluszlusz étkezések előtt egy pohárral, ha megiszol, akkor kevesebbet fogsz enni, mert előbb jelentjezik a teltségérzet.

Tornázz vagy workoutolj rendszeresen. Mellette pedig beiktathatsz napi 30 perces sétákat. Ha tornázol, illetve edzel, akkor lassan beindul a súlycsökkenés. Plusz, ha izmot szerzel, jobban fogsz fogyni, mivel nagyon sok energia az izomzatozt fenntartani.

Nekem az nagyon segített, hogy este 6-7 után csak zöldséget vagy zsírszegény joghurtot ettem. Illetve a nap folyamán citromos vizet ittam (ezzel óvatosan, mindenképpen ki kell üblíteni utána az embernek a száját, hogy ne kezdje ki a sav!). Ez felgyorsítja a metabolizmusodat, így hosszú távon könnyebb lesz súlyt veszteni. Italként még a zöldteát ajánlom. Napi két csésze (reggel és este 1-1) elkezdi égetni az alhasi zsírt, illetve energizál is.

Étkezésnél fogyassz soványhúsokat, sok gyümölcsöt-zöldséget és proteinben gazdag ételeket.

Ha ezeket, illetve ezekből valamennyit, akkor hosszútávon garantált, hogy lesz változás. Ne add fel, meg tudod csinálni és ne görcsösködj. Mindenhez idő kell :)

2020. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!