Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdek diétázni akkor a...

Ha elkezdek diétázni akkor a hátam is kisebb lesz?és mit kéne tennem hogy az alsó testem csinos maradjon?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,mielött még előszednénk a genetikát,el kell mondjam kb 1 éve még 50 kg voltam és teljesen normális vállam/hátam volt aztán 19 végére 60 lettem,a hátam nagyobb lett és a derekam sem olyan hangsúlyos.lábam/fenekem az van bár arra is rá tornáznák szívesen


Az ilyen abs poci gyakorlatok + a diéta levinné kicsit ezt a felesleget rólam?nem érzem így jól magam és azt sem szeretném hogy elvékonyuljak mivel nem vagyok homokóra(mondjuk a lábaim nem rosszak,53-as combom van 92-es csípővel csak a fránya derekam 65 cm és tényleg rohadtul aránytalannak érzem magam)


Sőt teljesen bizonytalan vagyok mert az egyik tükörben még egy buldózernak látom magam,átsétálok egy másik tükörhöz ott már tökre normális alakom van :/

A reményemet még nem vesztettem el,nem mondanám magam annyira oszlop alkatnak mivel ha behúzom a hasam és elhúzom a felesleget a derekamról szép ívelt felső testem van


Szóval étrend, karcsúsító gyakorlatok, minden jöhet


Köszöntem, és mindenki vigyázzon magára! :)



2020. máj. 15. 14:28
 1/3 anonim válasza:
Hello,mostanába nagyon tolják ezt a Chloe Zing 2 Weeks Shred Challenget,nézz rá hátha bevállik neked is.Étrendre meg szerintem csak annyi,hogy egyél egézsésegen és vannak ilyen napi energia kiszámoló oldalak,ahol megtudod nézni ,hogy mennyi kalóriát kell ennned a fogyáshoz.Sok sikert,a fogyáshoz.
2020. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem létezik karcsúsító gyakorlat, karcsúsító étrend pedig simán kalória deficites étrend
2020. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, még szívesen várok tanácsokat!

Igen,Chloeről én is tudok és gondoltam is már hogy ki kéne próbálni :)

2020. máj. 15. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!