Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van más is, aki azt érzi,...

Van más is, aki azt érzi, hogy nincsen türelme és kitartása a diétához?

Figyelt kérdés
Többször nekiláttam már az életmódváltásnak és mindenféle fogyókúrákat is kipróbáltam, de mindig ott rontottam el, hogy egy-két nap után konkrétan hagytam az egészet a francba. Nem a mennyiséggel volt a baj vagy az ízekkel volt a baj, nem kívántam semmi "tiltólistásat" stb., hanem egyszerűen azt éreztem, hogy én nem tudok erre annyi időt és energiát áldozni, amennyit kellene. A legnagyobb akadály az volt, hogy minden étkezésre készítsek magamnak valami egészséges és finom és tartalmas kaját, előre kiadagoljam, bepakoljam és akkor szakítsak mindenre időt. Az sem volt egyszerű, hogy egyáltalán mit egyek. Kb. azt éreztem, hogy 0-24 a kajával kell foglalkoznom, mert most reggeli, most tízórai, most ebéd stb., stb. Kínszenvedés volt. A reggelit nagyon sokszor inkább kihagytam, mert nem voltam hajlandó felkelni miatta korábban és felkelés után nem is kívántam semmit, nem esett jól. A tízórai és az uzsonna is elmaradt abban a formában, ahogyan kellett volna. Az ebéd szintén. Este ettem, amit találtam vagy éppen kedvem volt. Nagyon sok szendvicset, tésztát, zacskós levest, péksüteményt, müzlit és hasonló dolgokat ettem, mert ez volt a leggyorsabb és legegyszerűbb megoldás, amire lehetőségem volt. Ezzel tök jól megvoltam, viszont akárhányszor próbáltam rendszert vinni az étkezésembe még egy hétig sem sikerült megtartani, soha. Annyi idő ment el a vásárlással, főzéssel, pakolással stb., hogy azt sajnáltam erre szánni. Ahhoz sem volt türelmem, hogy mindent méricskéljek, külön pakoljak stb., max. felidegesítettem magam rajta. Egyébként a sportokkal is hasonlóképpen voltam, mindent vagy nagyon hamar meguntam vagy felidegesítettem magam rajta és egyedül a biciklizés, illetve a spinracing volt kibírható számomra.
2020. máj. 19. 11:49
 1/4 anonim válasza:
Jelen...sajnos :(
2020. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Mert nincs célod vele. Én barátnőt akartam szerezni és máris -25 kilónál járok.
2020. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én déltől eszek. Felkelek úgy 9-10-kor. Elmegyek edzeni 2 órát. Hazamegyek összedobok egy 5 perces reggelit. Azzal együtt rakom a sütőbe a csirkemellet másfél órát bent hagyom nem nézegetem. Utána a bulgurt is felrakom ami 5 perc alatt kész. Vajban piritok a csirkemellen és 18-kor meg egy joghurt. Megvan az egész napos kajám és érdemben foglalkoztam 20 percet főzéssel. :D És még finomakat is eszek.

Emellett Valentin Torna meg eszik mindent, csak a kalóriákat számolja... Szóval úgy is lehet csinálni. Te döntésed. Egy idő után ráállsz erre a napi beosztásra.

2020. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem diétázol akkor is kell enned valamit amihez szintén be kell vásárolni. Ha meg rendelee a kaját akkor válassz diétásat vagy kisebb adagot.
2020. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!