Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne adjam fel...

Mit tegyek hogy ne adjam fel a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Egyszeruen mindig feladom, már nagyon régóta próbálkozom, de eddig mindig feladtam és zabáltam ugyanúgy. Nem tudok mit tenni, mindig az edesség es a falás győz.

Tippeket, biztatást elfogadok



2020. máj. 25. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogyókúrázz. Válts életmódot. Olyat étrendet alakíts ki, amit tudsz tartani egy életen át. Így lassan fog lemenni, de tartós lesz az eredmény.
2020. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem talald meg az okat es azon probalj valtoztatni.

Pl. edesseghianyod van? Keress olyan recepteket es alternativakat, amivel ezt ki tudod valtani.

En is nagyon edesszajunak tartom magam, ma pl. glutenmentes, cukormentes palacsintat sutottem 0 kalorias csokiszosszal es kokuszos mandulavajjal. Isteni lett! ❤️

Ha nincs kedved pepecselni, zsirszegeny turo+natur joghurt, edesito, ezeket osszekevered es nagyon finom. Meg lehet bolonditani barmilyen gyumolccsel, zabpehellyel, cukormentes lekvarral, etcsokival, zabpehellyel, fahejjal, ami tetszik.. ;)

Brownie-t is csinaltam mar cukor-lisztmentesen, zabpehelybol.

:) ugyhogy rengeteg opcio van, tarts ki es koncentralj ezekre, tapasztalgasd ki, hogy neked mik izlenek es igy nem fogod feladni :)

2020. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nálam ugyanez volt csak az edzéssel. Mindig csináltam egy tervet, hogy mit fogok edzeni azon a héten. De kb. már a második napon feladtam XD

Ezért megkértem az unokatesómat (úgyis ő is akart már edzeni), hogy biztasson, hajtson és motiváljon edzés terén, kétnaponta mentünk futni 5x5 percet vagy 6x4 percet előtte bemelegítés utána még egy kis hasizom (általában csak 10 perc) nem tűnik soknak és annyira nem is megterhelő, simán kivitelezhető és ha tényleg rendszeresen megcsinálod, akkor lesz eredménye, legalábbis nálam sok változás lett.

Két hét alatt 3-3,5 kg-t fogytam és meg is látszott az alakomon :)


szerintem ugyanez van fogyókúránál is, kérd meg (ha megteheted) egyik barátnődet, barátodat vagy családtagodat, hogy motiváljon, biztasson vagy akár csinálja veled

de kipróbálhatod nyugodtan a sportot is, akkor is lesz eredmény és változás, csak éppen nem feltétlen kell megválnod a kedvenc ételeidtől, csak mértékkel kell fogyasztani!


15L

2020. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Biztosan van magadról olyan képed ahol vékonyabb voltál. Vagy jobban tetszettel magadnak.. Csinálj egy mini szentélyt vagy telefonon vagy kinyomtatva.. Mikor úgy érzed feleadnad nem éri meg leszarod csak nézegesd. Én így csinálom. Vagy keress peldakepeket akik kövérek voltak és lefogytak. Nekem pl Farkas Timii.


Ha pedig rád jön a zabálhatnék semmi gond. Egyél sok gyümölcsöt vagy salátát. Vagy csinálj egy jó adag csikemellett meg egy hatalmas adag párolt zöldséget. Ha annyit eszel ebből a kombóból hogy szinig vagy akkor sem fogsz 500 kalorianal többet bevinni.

Remélem segítettem valamennyit. Kitartást. 🤞

2020. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!