Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok egy 17 éves...

Mit tanácsolnátok egy 17 éves lánynak aki jobb alakot szeretne?

Figyelt kérdés
Nem fogyni, csak nagyobb feneket, homokorabb alakot szeretnek. Tudom, millio+1 ilyen kerdes van, de engem tenyleg minden erdekelne amit ti tudtok tanacsolni. Hogyan, mit edzek? Dietazzak? Milyen kajakat hanyagoljak az eredmeny erdekeben? Szamoljam a kaloriat? ha igen napi max. mennyit egyek? Mennyi ido alatt lehet latni az eredmenyt? MINDENT nagyon koszonok

2020. jún. 4. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Nagyobb feneked két módon lehet.

a) Több zsír lesz rajta. ==> Egyél, amennyit csak bírsz!

b) Több izom lesz rajta. ==> Fenékizom edzése, és tömegnövelő táplálkozás.

2020. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azta, koszonom. Meg varok mindenfele valaszt!!:)
2020. jún. 4. 12:05
 3/7 anonim válasza:
0%
Ha küldenél képet könnyebben meg tudnám mondani.
2020. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
c) Kimész a határba twerkelni a méheknek, de semmi szerénység, egyből a kaptár fölött!
2020. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
A tested arányait nem tudod alapvetően megváltoztatni.
2020. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sporttal tudsz valamennyit alakítani, de a formád adott, sajnos. Nekem is rövid, széles derekam van,hiába nem vagyok elhízva, sosem leszek homokóra alkat. Ha viszont nagy feneket szeretnél, akkor célirányos gyakorlatok és sok protein fogyasztása. Diétás étrend mellett nem tudsz feneket növeszteni.
2020. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

[link] [link] ezek az edzésprogramok tudnak benne segíteni.

Alapvetően nem fogynod kell, ha nagyobb feneket szeretnél, ezért figyelj arra, hogy ne éheztesd magad semmiképpen. Az izomnöveléshez inkább több kalóriát kell bevinni. E mellett ahogy előzőnek írták, a fehérjebevitelre is figyelj.

2020. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!