Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túledzettség,kevés ch bevitel?

Túledzettség,kevés ch bevitel?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik túlzásba vittem a mozgást és mellette kevés ch-t vittem be. Ez kb 3 honapja tart, de a héten rosszul lettem. Szedülés, àjulás közeli állapot, gyengeség, egész napos fáradtság. Tanultam az esetből. A kérdésem az lenne, hogy más is érzett már ilyet? Meddig tart ez? Nekem már 4 napja tart a gyengeség. Milyen multivitamint ajánlotok? Kevesebbet fogok mozogni és több ch-t fogok enni.
2020. jún. 13. 15:13
 1/2 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen. Én versenyszerűen lovagolok. Sokszor volt olyan, hogy az ájulás szélén szedtek le a lóról, mert nagyon kevés ch-t vittem be én is. Azóta jobban odafigyelek erre és edzés előtt beviszek valami gyorsan felszívódó ch-t tartalmazó nasit.
2020. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyi az a kevés ch? Nekem furcsa, hogy 3 hónapig nem volt vele bajod, most meg hirtelen igen. Lehet, hogy nem a ch-val van a gond, a túl sok edzés viszont tényleg nem jó.

Az, hogy milyen vitamin kellene, az eddigi étrendedtől függ, így nehéz megmondani. Leírhatnád, eddig miket ettél, hány kalóriát, milyen makrókkal.

2020. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!