Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudnék...

Mennyi idő alatt tudnék látványosan fogyni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.158 cm 51 kg. (Nem testsúlybol akarok fogyni, nem ez az elsődleges ok, hanem sz hogy elégsok háj van a testemen) Viszont nagyon rossz alakom van a fenekem szószerint kocka alakú. A derekam nem vékony, szinte összefügg a testem tobbi részével. Magyarán szemből nézetből deszka alakom van. Tavaly nyáron egesz vékony voltam, viszont azóta zabáltam egy csomót így sajnos elég sokst híztam...

Egészséges étkezéssel, heti 3x futás, heti 5x erősitő edzés mellet mennyi idő alatt kezdene látszódni a csinosabb alak,fogyás?



2020. jún. 21. 21:33
 1/2 anonim válasza:
100%

Neked nem fogyni kell, hanem az edzést folytatni, esetleg emelni a mennyiségét. Az 51 kilogramm nem sok, nem szükséges. Ha gondolod egy képet dobj ahol kitakarod az arcod, de így látatlanban nem mondanám hogy ez problémás.


A cukrot, tésztát és kenyeret elhagyhatod ha szeretnéd (nem tudom ezek közül bármit eszel-e, de ahogy olvastam egészségesen étkezel), de szerintem a több mozgás lesz a megoldás a jobb alakhoz.

2020. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Abszolút rendben van, amit írtál, nyugodtan tartsd magad ahhoz.

Az idő pedig nem megjósolható. Lehet, hogy már egy hónap múlva szépen fog látszódni a változás, lehet kell hozzá 3-4 hónap. De minél hamarabb elkezded, és minél inkább tartod magad hozzá, annál hamarabb fog megtörténni :)

2020. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!