Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes kipróbálni az időszako...

Érdemes kipróbálni az időszakos böjtölést fogyás szempontjából?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj.. Én nem ajánlom. Főleg nem hosszútávon. Feszültebb, fáradtabb leszel. Persze a te döntésed
2020. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először a rendszerességet, sportot, édességek és cukros italok elhagyását érdemes kipróbálni. Aztán megpróbálni még javítani az étrend összetételét.


És csak akkor próbálkozni egyéb trükkökkel, ha ez nem vált be. Mert alapvetően fogyni úgy kéne, hogy utána fenn is tudd tartani a súlyod. Ehhez a legjobb, ha a fogyáshoz használt módszereket kisebb enyhítésekkel továbbra is tudod használni. Például rááll a szemed, hogy mekkora egy normál adag a te számodra, meg hogy milyen ételektől leszel egy-két órán belül farkaséhes.

2020. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
78%
Szerintem ne. Böjtölsz, de amikor vége boldogan visszaeszel mindent. Inkább tartósan mondj le kisebb dolgokról
2020. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2020. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha mindig is voltak súlyproblémáid,akkor NEM! Nagyon kemény önfegyelem kell hozzá. Még a testépítőknél sem gyakori ez a fajta diéta,pedig azok elvetemültek
2020. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Időszakos böjtnek nézz utána,az egyszerű és hatásos is,ha ezt kombinálod egy szénhidrát szegényebb étrenddel picit emelt zsírral ami egészséges zsírforrásokat jelent,de kalóriadeficit maradjon meg akkor még jól is eshet,nem leszel farkaséhes,fogysz is és még a szervezeted se terheled le annyira.

Aerob mozgás mehetne még mellé,laza kocogás,tempós séta meg kis erősítő edzés is használna.

2020. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2020. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Az időszakos böjtölés lenne a sikeres fogyás kulcsa ...

gymbeam.hu › az-idoszakos-bojtoles-a-siker-kulcsa

2019. márc. 14. - Az időszakos böjtölés lenne a sikeres fogyás kulcsa? ... Ezért érdemes olyankor kipróbálni ezt a diétát, amikor nem éreztek éhséget, úton ...


Időszakos böjt: mire figyelj, ha ezzel a módszerrel akarsz ...

futasrolnoknek.hu › taplalkozas › idoszakos-bojt-1397

2019. máj. 6. - Időszakos böjt: mire figyelj, ha ezzel a módszerrel akarsz fogyni sport mellett? ... Az időszakos böjtölés olyan táplálkozási rendszer, melyben az evési és a ... ezt a módszert a kutatások szempontjából is, hiszen az időszakos böjtnek több ... Érdemes kitapasztalni, hogy mennyire bírod jól a napi teendőidet ...


Az egyik legjobb diétás módszer: Intermittent Fasting

shop.builder.hu › ... › Diéták világa

2018. jún. 18. - Bár az időszakos böjtölés jelenleg a világ egyik legnépszerűbb diétás étrendje (a kutatások1 ... mint a fenti módszerek, de érdemes kipróbálni, mert így is hozhat szép eredményeket. ... Úgy étkezz, ahogy szoktál, különben nem fogsz fogyni! ... Ez mind izomépítés, mind zsírégetés szempontjából előnyös.

2020. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem ! Fejreallitod a szervezeted es aztan ha megis sikerul leadnod 5 kilot, 10et szedel vissza ! Ez teny !

Viszont ha fogyni akarsz, akkor fokozatosan csokkensd az elelem mennyiseget (ugyanazt a valtozatos etrendet fogyaszd) csak lassan lassan csokkensd a mennyiseget, es ezzel parhuzamosan fokozatosan noveld a mozgast !!!

2020. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A mozgás meg van, ahogy a cukros ételek elhagyása is(bár olykor, olykor becsúszik bevallom) Csak azért kérdeztem az időszakos böjtöt, mert nekem eleve reggel nem esik jól enni. Max egy bögre Cukormentes kakaót, vagy kávét szoktam inni(előtte friss citromos víz,hogy kíméljem kicsit a gyomrom), és ezzel olyan 11-12ig el is vagyok. Utánna persze jól esik az ebéd, a vacsorát pedig nem szoktam kihagyni semmiképp, mert éhesen nem tudok elaludni, vagy rosszabbul alszok.
2020. júl. 9. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!