Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes kipróbálni az időszako...

Érdemes kipróbálni az időszakos böjtölést fogyás szempontjából?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 14:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is, hogy inkább a vacsit hagyom ki, reggel pedig eszek, de úgy rosszul aludtam este, reggel pedig nem esett jól az étel, csak még éhesebb lettem tőle. Ezért gondoltam, hátha életmód, és fogyás szempontjából is hatásos lenne az időszakos böjt. Persze az evős időszakban is a kalória keretemet belül maradva, egészséges ételekkel.
2020. júl. 9. 10:54
 12/15 A kérdező kommentje:

Még annyit tennék hozzá, hogy lelkileg is, valahogy könnyebb hogyha van egy határ pl 8ig van az evési időablak. Mert akkor tudom, hogy utánna már nem eszek, és így nem kell félnem attól, hogy rávetem magam a nasikra:D.

Lehet ez egyeseknek fura lehet, de nekem van egy ilyen gondolatmenetet is:D

2020. júl. 9. 10:56
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"valahogy könnyebb hogyha van egy határ pl 8ig van az evési időablak"


Sok embernek segít, ha valamilyen szabályt követ. Nem az számít, hogy pontosan mi a szabály, hanem a rendszeresség. Szóval nincs ebben semmi fura :-)


Ha ez neked így beválik, akkor csináld így. Különbözőek vagyunk, kinek-kinek más válik be.

2020. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó de a mennyiség és minöség itt se mindegy.

Legalább 8 éve csinálom. Sokkal könnyebb betartani a kalória keretett. Ha ketogen diétával kombinalod meg eleg durva kalória defficit be se leszel se éhes, se gyenge.

2020. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sokan úgy látom nem tudják mi az az időszakos böjt. Nem az hogy napokig nem eszel, hanem az hogy egy nap pl. 8 óra alatt viszed be a táplálékot pl. Déltől este 8ig, majd máskor nem eszel. A tudomány állása szerint ez hetékony és kifejezetten egészséges is.
2021. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!