Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi szolgálhat motivációként a...

Mi szolgálhat motivációként a fogyáshoz? Ha rátok tör egy falásroham vagy megkívántok valamit, hogy álltok ellen, hogy küzditek le?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 05:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ha enni akarok,miközbe nem is vagyok éhes ,rágondolok arra az alakra ahogy ki akarok nézni.Nagyjából már csak 3 kilót kell fogynom,és nem plusszba akarok hízni,hanem már ezt a 3 kilót lefogyni.Gondolj arra,hogy ha most nem eszel(mert nem is vagy éhes igazából) akkor minnél hamarabb eléred a célod.
2020. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Élni akarok. Ilyen egyszerű a motivàcióm a fogyàshoz. Én nem csinàlok drasztikus/ tiltólistàkkal teli fogyókúràt.

Életmódot vàltottam, kiegyensúlyozott, tudatos, korlàtokat szabó, ugyanakkor itt- ott nekem megfelelő mértékben megengedő étrendem van, mióta így élek 50 kilót fogytam ( a többi folyamatban van), és egyàltalàn nincsenek falàsrohamaim. Havonta 1 csalónapot tartok, ez teljesen tudatos, és ez elég is ahhoz, hogy a köztes időkben màr eszembe sem jut cukros csokit péksütit, csipszet meg ilyeneket enni.

Màr nem vagyok függő. Az első 2-3 ilyen hónapot nehéz volt tartani de sikerült, most màr, így 16 hónap utàn meg se érzem😊

2020. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha enni akarok, akkor általában először iszok legalább egy pohár vizet, mert sokszor ez eltelít, és nem is vagyok utána éhes. Vagy rágózni szoktam, mert az is elveszi az éhségérzetet.
2020. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hirtelen feltörő éhség érzet miatt vagy ha megkívánok valamit édeset nekem bevált az ízesített ásványvíz vagy a házi limonádé, esetleg gyümölcsös víz. Melegben az uborkás- citromos olyan jó hogy a férfi családtagok rendszeresen megdézsmálják 😊
2020. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!