Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi fél kiló túró és semmi...

Napi fél kiló túró és semmi más? Rövidtávon?

Figyelt kérdés
6-10 napra gondoltam, 4 részleten enném a 2 doboz túrót. Nem kell sokat fogynom, de jó lenne kicsit visszább fogni.

2020. júl. 29. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az csupán 500-700 kalória attól függően, hogy zsírszegény vagy fézsíros. Veszélyesen kevés!
2020. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha kibírod, hogy üres túrót egyél másfél hétig, akkor hajrá... A túró jó fehérjeforrás, viszont nem telít el, éhes leszel tőle viszonylag gyorsan. Meg persze nem ez a módjaa kaja visszafogásának
2020. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan monodiéta, ami hasznos!!!!!
2020. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Ezekkel mindig az a baj, hogy 3 nap után undorodni fogsz tőle, 5 nap után a falat kaparod, ha kibeckeled a 8. napig, akkor csak az fog lebegni a szemed előtt, hogy kaja-kaja-kaja. A kilencedik napon csúnya zabálásba kezdesz.
2020. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha ennél hozzá még valamit, legalább zöldséget, gyümölcsöt.

A túróban nagyon kevés a szénhidrát, ez már ketogén szint lenne. A hirtelen ch csökkentéstől szédülés, fejfájás, gyengeség jelentkezhet (saját tapasztalat). Ha nem csak otthon ülsz/fekszel egész nap, nem valószínű, hogy bírni fogod az első pár napot.

Emellett az emésztéseddel is lehetnek gondok, székrekedés vagy épp hasmenés. Előbbi ellen a növényi táplálékban lévő rostok, utóbbi ellen a bennük lévő keményítő segítene. És akkor még a túróból hiányzó vitaminokról és egyéb mikrotápanyagokról nem is beszéltem (kalcium és B12 hiányod viszont nem lesz, fehérjebevitel is OK).

2020. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
az agyműködéshez is feltétlenül szükséges a szénhidrátbevitel!
2020. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez még rövidtávon is káros! Ha fogyni szeretnék akkor a legfontosabb, hogy mit eszel, mikor eszed és milyen arányban eszed a makro tápanyagokat. Majd csak ezután jönnek,hogy mennyit eszel és a sport...stb. Ne egyél iparilag feldolgozott szemetet csak tápanyagokban gazdag élelmiszereket legyél napi szinten aktív és az a pár kiló le tudod adni egészségesen is. Hajrá!
2020. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ettől nem fogsz lefogyni! Több kalóriát égess el, mint amit beviszel. Ennyi! Ez csak holmi önkínzás.
2020. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most ettem meg 125 g túrót magában, mert ma még kevés fehérjét ettem és eszembe jutott ez a kérdés..


Hááát, nem enném csak ezt egy hétig az tuti :D 2-es voltam

2020. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!