Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai étrendemről? 40 kg felesleg van rajtam.

Figyelt kérdés

Reggeli: 3 tojás olivaolaj 1 kis szelet kenyér

Ebéd: kis adag paprikás krumpli, 6 db kovászos uborka

Uzsonna: 50 g sajt, 1 banán, 4 szilva (ezeket kiszamoltam és összesen majdnem 300 kcal)


Ezeken kívül ettem még egy őszibarackot.


Szerintetek egyek ma még? Mit?



2020. júl. 30. 17:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%
Neked a legjobb a 67 kg. Kívánatos szélsőség 59-75 között. Úgyhogy ha a felső határt célzod be csak 35-öt kell fogyni, de az is kemény munka. Viszont az eredmény megéri.
2020. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
19%
Szinte csak ch-t, zsirt es gyumolcscukrot eszel. Ch-bol is a gyorsan felszivodo. Fehérje minimális, csak a tojásban. Miért lenne jo ez az étrend? Azt a két értelmes választ lepontoztátok. Nézzetek utána vagy keressetek hozzáértő személyt. Igy csak kudarc lesz az egész.
2020. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom mit csináljak, tudom hogy ez a nap nem a legjobb (nem otthon vagyok). Emiatt is tettem fel a kérdést. Nem tudtam hogy tényleg ennyire rossz. Pedig sokkal kevesebbet eszek mint eddig én nem eszek tömény cukros/zsíros kajákat egyáltalán.
2020. júl. 30. 21:30
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Én azzal fogytam 10 kg-t, hogy az eddigi adagom felét ettem. Nem nassolok és nem szedek másodszor. Pluszban neki álltam tornázni.
2020. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ezzel semmi baj, még a CH nem érte el így sem az IR-es diétában előírt 160g-ot sem (Bár nem is írtad, hogy ilyen problémád lenne). Teljesen feleslegesen jönnek egyesek a hű kenyeret ne egyéllel. Ehettél volna ennyi kalóriával sokkal többet, ha kevesebb tojást eszel zöldséggel, ebédkor krumpli helyett más van, kihagyod a banánt, de összességében nem rossz ez.
2020. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

Ne izgulj, ez biztos, hogy ezerszer jobb, mint ahogy előtte ettél. Nagyon jól csinálod, figyelj jobban az arányokra, ugyanez a CH oké, csak ennél sokkal több fehérje legyen, hogy ne izombol fogyj.


Akik még okoskodnak, azok meg biztos nem próbáltak meg 100 kg feletti súlyról lefogyni, az ő esetében már ez is hatalmas változás, és szépen alakulni fog majd.. a dietanaciskodas helyett inkább segítsétek tanácsokkal.

2020. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
69%
Túl sok a gyümölcs, és túl kevés a fehérje. A reggeli jó, ebédre húst is kéne enned zöldséggel, salátával. Egyszer-egyszer persze elmegy a paprikás krumpli is, de max. heti egyszer. Uzsonnára maximum két szem szilva, de banán semmiképpen sem. A vacsorát kihagytad, pedig az is kell: pl. túró, rengeteg zöldség, teljes kiőrlésű kenyér. Pl. paprikába töltött körözött. Isteni finom.
2020. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
11%

Ràntottához minek kenyér? Az lehetne egy külön étkezés ( kenyér), nyers zöldségekkel, sonkával/kolbàsszal és sajttal.

Nekem valahogy ez így kevésnek tűnik, és kicsit uncsi, remélem eszel olyan zöldségeket is amikben kevesebb a keményítő, + olajos magvakat.

Viszont eléggé túltolod a cukrot. A sok felesleges fruktózt zsírrà alakítja a hasnyàlmirigy.

2020. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
0%
Keress ra! 90 napos dieta! Orvosok talaltak ki vagy 30 eve! Hibatlanul mukodik mindenkinek!
2020. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ez az étrend így nagyon hiányos. Soknak tűnik a szénhidrát (az elfogyasztott ételek mennyiségéhez mérten), a fehérje pedig borzasztó kevés, jó ha van 35g, pedig legalább 100-nak kéne lennie.


A tojás reggelire, vacsira tök jó. Ha nem tudod elengedni a kenyeret, akkor válassz teljes kiőrlésűt, rozsost. 50g simán belefér. Bár, én mikor már nagyon belelendültem a fogyókúrába, akkor igyekeztem kiiktatni, és ilyesmikkel helyettesítettem: [link]

[link]

Plusz, amit én most találtam egy csoportban, az a hamis bundáskenyér, és szerintem baromi jó, és egyszerű. Recept: 1 tojást és 1 púpozott ek. útifűmaghéjat, kis sót, késhegynyi szódabikarbónát elkeverünk, és pici kókuszolajon serpenyőben pár perc alatt megsütjük (meg kell fordítani, ha az alja megsült). Szerintem finom, nekem 2 tojásból 2 ek. útifűmaghéjból 2 szelet elég reggelire, de olyan kevés kcal és nevetséges mennyiségű szénhidrát van benne, hogy beleférne 3-3-ból is.


Ebédre ne paprikás krumplit egyél, ha fogyni akarsz, hanem lehetőleg fehérjében gazdag ebédet. Én húsokat szoktam salival/párolt zöldséggel, és mindig készítek mellé egy kis bulgurt, kuszkuszt, ritkán barna rizst, mert hát szükségünk van a benne lévő szénhidrátokra.


Vacsorára édesítőszerrel, és fahéjjal ízesített zsírszegény túró-natúr joghurt, vagy cottage cheese-natúr joghurt keverékét szoktam enni, amibe teszek 100 g idénygyümölcsöt. Általában ezt eszem, mert este kívánni szoktam az édeset, és ezzel elvagyok.


Tízóraira, uzsonnára szoktam fehérjeshake-et fogysztani. Heti 4-5 alkalommal tornázom 50-60 percet.


Így 23 kg-ot fogytam pár hónap alatt.

2020. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!