Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai étrendemről? 40 kg felesleg van rajtam.

Figyelt kérdés

Reggeli: 3 tojás olivaolaj 1 kis szelet kenyér

Ebéd: kis adag paprikás krumpli, 6 db kovászos uborka

Uzsonna: 50 g sajt, 1 banán, 4 szilva (ezeket kiszamoltam és összesen majdnem 300 kcal)


Ezeken kívül ettem még egy őszibarackot.


Szerintetek egyek ma még? Mit?



2020. júl. 30. 17:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen magas vagy és hány kg, illetve a nemedtől.
2020. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
170/110 L
2020. júl. 30. 17:39
 3/23 anonim ***** válasza:
27%

Nem jó.


Minek kenyér?

És hanyagold a paprikás krumplit, meg pörköltet.


Reggel legyen 4- 5 tojás, .

Ebédre gyümölcs , meg hús.


Vacsira meg zöldség.

2020. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azért kell a kenyér, mert önmagában nem tudom elképzelni a rántottát. Plusz így cht is vittem be reggel, nem csak fehérjét és zsírt.
2020. júl. 30. 17:50
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ehetsz még, lehetőleg kevés húst, túrót, és mellé zöldségeket/salátát. Illetve nem ártana egy órát sétálnod.
2020. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%

Miért ne tudnád?


Ha így állsz hozzá, a dolgokhoz, hogy nem tudom így még úgy.


Inkább próbáld meg, hogy miért ne egyem kenyér nélkül?

2020. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6-os:

Ha kenyér nélkül akarok tojást enni pl vacsira akkor nem rántottát csinálok hanem megfőzöm. De miért baj ha eszek reggelire egy kis szelet kenyeret? Én egy tartható étrendet szeretnék kialakítani és úgy gondolom kell a ch.

2020. júl. 30. 17:58
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Semmi baj a kenyérrel. Egyél még, mert nagyon keveset ettél.
2020. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Minek ez a kenyérfóbia? A kenyér az egyik alapélelmiszerünk, egy teljes kiőrlésű, magvas kenyérrel mi a probléma? Amíg belefér a CH-ba és a kalóriakeretbe, nyugodtan lehet enni.


Ezzel a mai nappal inkább az a baj Kérdező, hogy kicsit túlteng a CH benne, fehérjét még mindenképp egyél ma, túró, sonka, vmi zöldséggel esetleg. Vagy sovány hús salátával.

2020. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond ezzel a reggelivel... A kenyér lehetőség szerint legyen teljes kiőrlésű, ne fehér kenyér, és az se baj, ha jellemzően nem rántottát eszel, hanem többnyire főzöd a tojást.

A kis adag paprikás krumplival, vagy egyéb normális házi főtt étellel semmi gond nincs ebédre.

Uzsira viszont már nem ennék banánt meg egyéb gyümiket, max akkor, ha előtte edzés volt. Ezeket inkább tízóriaira javasolnám, uzsonnára meg mondjuk zöldségeket a sajt mellé, esetleg pár szem mandulát, mogyorót.

Vacsit ehetsz, ha szeretnél, ha viszont éhesnek érzed magad akkor mindenképp egyél, egy laza salátát öntet nélkül, valamilyen grillezett sovány husival, vagy jó ötlet a túró is, amit írtak felettem.

2020. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!