Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai étrendemről? 40 kg felesleg van rajtam.

Figyelt kérdés

Reggeli: 3 tojás olivaolaj 1 kis szelet kenyér

Ebéd: kis adag paprikás krumpli, 6 db kovászos uborka

Uzsonna: 50 g sajt, 1 banán, 4 szilva (ezeket kiszamoltam és összesen majdnem 300 kcal)


Ezeken kívül ettem még egy őszibarackot.


Szerintetek egyek ma még? Mit?



2020. júl. 30. 17:15
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket!


20: Az útifűmaghéjas "bundáskenyérre" nagyon kíváncsi vagyok, mindenkép kipróbálom. :)


Egyébként amiatt eszek ennyi gyümölcsöt mert imádom és még ha sok benne a cukor, a kcal tartalma alacsony. És gyakran eszek mellé pl sótlan mogyorót és így 3 órán át nem vagyok éhes. Egy banán pl 123 kcal mellé 10 vagy 20 gramm mogyoró (113 kcal).


Tegnap sétáltam gyorstempóba majdnem 1 órát.


És vacsira tojást ettem paprikával, paradicsommal... meg 70g kenyérrel. Utóbbi tudom hogy rossz de nagyon régen ettem friss puha kenyeret péktől.:D Ha otthon vagyok akkor puffasztott barnarizst (2-3db) szoktam enni vagy abonettet (4db).

2020. júl. 31. 09:55
 22/23 anonim ***** válasza:
73%

Nincs gond a kenyérrel, csak legyen teljes kiőrlésű, és reggelire vagy vacsorára fogyasztva ne legyen több mint 60 g.

A gyümölccsel sincs gond, mértékkel: max. 2 db szilva, alma, egy marék bogyós délután uzsonnára, két-három korpakeksszel. De ezt maximum naponta egyszer egyed, a többi zöldség legyen. Az egy óra sétához gratulálok, tegnap iszonyat meleg volt. :D Én három órát sétáltam hegynek föl, mert muszáj volt, de pusztulat volt. Sok sikert a fogyáshoz!

2020. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én este 10 körül mentem, akkor már jó volt! :)
2020. júl. 31. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!