Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Személyi edzővel vagy nélküle?

Személyi edzővel vagy nélküle?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra lennék kíváncsi,hogy szélyi edzővel kellene edzenem vagy elég ha othon egyedül tornázom.

Fogyni szeretnék és formásabb lenni,főleg a fenekemre szeretnék felszedni némi izmot.

Az étkezésem rendben van és eddig is egyedül edzettem de meghúzhattam a hátam mert erős fájásaim lettek így pár hete nem edzettem.(orvos látta)

Egyedül is el tudok érni olyan eredményeket mint egy edzővel?

Vagy jobb lenne profira bízni.

Minden tanács érdekel.



2020. aug. 11. 17:08
A kérdező szavazást indított:
Személyi edzővel!!!
Menni fog egyedül is!
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első néhány alkalom edzővel, utána magadtól.
2020. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az edzőnél egy bérlet 10 alkalmas ami 100 euróba kerül.(Akihez én mennék)

Ami nem vészes érte.Én is erre gondoltam,hogy vele kellene edzenek egy hónapig és ha belejövök mehetek egyedül is.

Köszi a választ.

2020. aug. 11. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egész jó ár!

A lényeg, hogy kérj edzés tervet is és figyelj a helyes mozdulatra, mert sokkal többet ér 3 jól végre hajtott mozdulat 10 rossznál.

2020. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egész jó ár? olyan jó ár, hogy én ilyenről még nem is hallottam, ez miféle személyi edző? nekem elég gyanús. akkor is az lenne, ha Magyarországról lenne szó, de nyilván akkor nem euróban fejezted volna ki a bérlet árát.

mindenképp (hozzáértő) személyi edzőt javasolnék, főleg az elején, mert ha tényleg izmot akarsz a fenekedre (és remélem máshova is, mert nem jó az egyensúlytalanság), akkor azt otthoni tornával csak kis mértékben lehet megvalósítani, nagy súlyok kellenek hozzá.

2020. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyaroknál is olcsó a 3500/ora
2020. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

1 óra edzés 1 alkalom.

Jó edzőről van szó és igen ez egy jó ár érte,azért ilyen olcsó mert ebben a városban már mindenki önjelölt személyi edző a csapból is ez folyik,hogy xy-is személyi edző lett.


#4 igen természetesen máshová is szeretnék izmot növelni.

De a fenekem a kritikus a combjaim hamar fejlődnek de a fenekem nem akar nagyobb lenni :D

2020. aug. 11. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem edzőm van, lassan egy éve és lelkileg is jobb íg,. Viszont ha téged nem zavar, hogy egyedül edzel, akkor akár bélküle is lehet. Pont a sérülések elkerülése miatt, és hogy ne legyenek nagyobb bajok, érdemes 4-5 alkalommal elmenni egy edzőhöz, aki megmutatja a helyes gyakorlatokat, testtartást meg sok más tanáccsal ellát. Utána mehet egyedül is (tényleg nagyon fondot a gakorlatok helyes kivitelezés nert jobb estben hibázáskot más izomcsoportot edzel mint szereztnél, rosszabb esetben neg a gerinced megy tönkre örökre. Sajnos a teremben rengeteg rossz testtartást látni, ami nekik probléma is lesz majd. )

A 10 euro/ora már már túl baráti ár. Arra mindenképp figyelj, hogy olyan edzőhöz menj, akinek van képesítése. (Ez valamilyen alap sportoktató végzettség és külön egy képzés a személyi edzősködéshez). Rengeteget számít!!!

2020. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!