Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha valakinek...

Miért baj az, ha valakinek pajzsmirigy alulműködése van?

Figyelt kérdés
Nekem az van már úgy 8 éve, és én örülök neki, mert így naponta elég úgy 1200 kcal-t bevinnem a súlytartáshoz (185cm, 110kg, 27/F), tehát elég csak 2x ennem, nem megy el kajálással az idő, meg nem viszi feleslegesen a pénzt. Mondták már többen is, hogy ezt kezeltetnem kellene, de nem értem hogy miért. Miért lesz az jó nekem, ha felgyorsul az anyagcserém és 2x ennyit kell majd ennem ezentúl?

2020. aug. 13. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert 1200 kalória egy 150 centis 40 kilós kislány napi adagja, ezzel nem viszel be elegendő tápanyagot.
2020. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Mert a pm alulműködés több más hormonális betegségre is hatással van, és pár éven belül baromi sok betegséged lesz.
2020. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Én nagyon utáltam, hogy folyamatosan jöttek fel a kilók, mindig fáradt voltam, hullott a hajam, és olyan volt az agyam, mint a szita.

Érdekes módon most sem eszek többet, mint korábban, viszont lement rólam a felesleg és van energiám, jó a közérzetem, a memóriám is javult. Kevesebb alvás is elég, jó érzés, hogy több időm van azokra a dolgokra, amit szeretek csinálni.

2020. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen alapon a lábtörést se kezeljük, hisz legalább fájós lábbal otthon gubbaszt az ember, nem költ semmire...

A pajzsmirigy megfelelő működése feltétlenül szükséges a szervezet egészének megfelelő működéséhez, nem csak arról van szó, hogy lassúbb-e az anyagcseréd tőle vagy sem.

2020. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd ha harmincasként olyan lesz a memóriád, mint egy szenilis tatának, és emellett egy rakás más bajod lesz, akkor kezeltetni fogod. De a helyedben elkezdeném már most. Remélem, azóta meggondoltad magad.
2020. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!