Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket ehetek (ihatok) edzés...

Miket ehetek (ihatok) edzés mellé hogy fogyjak, formálódjak?

Figyelt kérdés
Légyszi segitsetek hogy miket szabad ennem, innom hogy sikeres legyen a fogyás. 33 éves nő vagyok. Amennyire emlékszem sose voltam igazán vékony. Bár nem is akarnék 50 kg lenni. 167 cm vagyok, általában 75-80 kg körüli súllyal, de most nagyon elszaladt velem a ló. 95 kg-nál kaptam észbe, elkezdtem edzeni. Súlyzós edzést csinálok, nem is a mérleg érdekel, hanem hogy mit mutat a mérőszalag. (Azért annak örülnék ha sikerülne 70 kg alá menni végre egyszer...) Szeretnék fogyni és formálódni. Szerencsére egész jól oszlik el rajtam a plusz súly, ami problémásabb a combom, a hasam és a felkarom. A lényeg hogy edzem egy ideje, naponta 1,5-2 órát. Hetente 2 pihenőnapot tartok. Nagyjából tudom miket kellenne ennem ami hozzá segítene elérnem az álom alakot, de kíváncsi vagyok mások véleményére. Rengeteg vizet iszok, és csak azt. Semmi üdítő, ilyesmi. Kenyeret elhagytam teljesen, csirkemellet eszek sokat, zöldségeket gyümölcsöket, rizst, főtt krumplit, főzelékeket (bár azt ritkán) kb. ennyi ami most eszembe jutott. Jó ez így? Joghurtot, kefírt, ilyesmit szabad? :D Várok egyéb ötleteket, tanácsot. :D Nagyon köszi!!

2020. aug. 15. 03:32
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem amit felsoroltál, hogy mot eszel/iszol az rendben van. Ha így folytatod lefogsz gyorsan fogyni. Így tovább!
2020. aug. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Mindent lehet enni, a lényeg, hogy kalóriadeficitben legyél. Ez viszont nem derül ki a felsorolásodból, simán lehet, hogy ezekkel sem fogysz, ha többet eszel belőlük, mint amennyi a napi szükségleted.
2020. aug. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Okés akkor így csinálom tovább. :) (A hal meg a tojás kimaradt a felsorolasból, azt még sűrűn eszek.)


Sokszor eszek keveset és egyáltalan nem sokat. Nem szeretek kalóriát számolgatni, de néha néha kiszámoltam kíváncsiságból, 1200-1500 kcal között 1 nap alatt mindig.

2020. aug. 15. 05:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jól csinálod-e, az kiderül pár hét múlva. Joghurt (ha nem cukrozott) és kefír teljesen jó, túró, cottage cheese is. Nem kell mindig csirkemellet enni, más húsok is beleférhetnek. Rizsből, krumpliból ne egyél túl sokat, a köret fele inkább zöldség legyen.
2020. aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ihatnál mondjuk zöld teát is, ha szereted. Citrommal, kevés eritrittel ízesítve. A súlyzós erősítő edzés nagyon jó, de kellene mellé valamilyen aerob mozgásforma is, mivel ez segít leginkább a zsírvesztésben (párban a kalóriadeficittel).
2020. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Okés, köszi a válaszokat. :) Drukkoljatok! :DD


Zöld teát is iszok amúgy. Csak azt elfelejtettem írni. Napi 3 csésze. Semmit nem teszek bele. Kicsit keserű de ki lehet bírni.

2020. aug. 17. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!