Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 80 kilót mennyi ideig fog...

80 kilót mennyi ideig fog tartani míg leadok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, utóbbi 4-5 évben kicsit megszaladt a súlyom és jó lenne elkezdeni leereszteni az úszógumikat. Fél év/egy év alatt meg tudom csinálni? 173 magas vagyok, 150kg 22F

2020. aug. 18. 11:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Nem szabad túl gyors tempóban fogyni. Ne siettesd! Én egy hatalmas trauma miatt fogytam le néhány hónapja 10 kilót egy hónap alatt. Volt olyan, hogy két nap alatt csak egy szelet kenyeret ettem. Egyszerűen nem bírtam többet a stressz miatt. Hidd el nem jó dolog a hirtelen fogyás. Elég, ha mondjuk csak 2-3 kilót adsz le egy hónapban. Nekem még a menzóm is késett 3 hetet emiatt.
2020. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 3 év nagyjából, de a férfiak jellemzően gyorsabban fogynak. Ne hónapokban gondolkodj szerintem. Annyira az idő sem fontos, ha tartósan akarsz lefogyni, életmódot kell váltani és életed végéig tartani. Akkor meg mindegy mennyi idő alatt megy le. Ne nagyon tervezz, a fogyás nem egy egyenes út, a tested meg nem egy gép, lesznek jó idők, rossz idők, fogyàsok, stagnálások, gyorsabb- lassabb periódusok. Egy a lényeg, a kitartás. Azzal érsz egyre közelebb és közelebb a célodhoz😊

Én nő vagyok, 57 kilót fogytam másfél év alatt. Még 53 van hátra.

2020. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Javaslom olvasni: [link]
2020. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!