Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elrontottam mindent..

Mit tegyek? Elrontottam mindent..

Figyelt kérdés
sziasztok. 22kilot fogytam 6honap alatt. Első 4hónapban úgy hogy napi 60gr ch-t ettem kalóriát nem figyeltem. El voltam nem volt probléma nem éheztem. Aztán valami bekattant ugye egyre nehezebben mentek le fele a kilók. Elkezdtem a kalóriát számolni is. Így egy nap napi 400kaloriat ettem\eszek és 30gr ch-t. Ez megy mar kicsit több mint 2hónapja. De már nem bírom. Elértem a kívánt súlyt szeretném megtartani de nem bírom. Ha kicsivel is többet eszem egyből másnap többet mutat a mérleg. Hízok egyből.legnagyobb félelmem pedig ez.utóbbi időbe már inkább hanytattam is magam mert már nem birok "nem enni". Úgy érzem ebből már nem tudok kijönni sehogy. Hogy lehetne elkerülni a vissza hizast? Legalább 60gr ch-t akarok enni ismét a kalóriát meg hagyni a pi**aba. Már nem bírom tényleg tudom elrontottam. Valaki segitsen
2020. aug. 26. 20:31
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Nem vagyok profi de mi lenne ha minden nappal fentebb vinnéd kicsit a gr ch-t/kalóriát és mellette mozognál annyit, hogy azt a pluszt lemozogd? Egy idő után hozzászokik a szervezeted, hogy annyit eszel amennyit és nem fogsz hízni.Addig meg mozogd le azt a 'pluszt'.
2020. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Jó ötletnek tűnik megfogadom 😊
2020. aug. 28. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!