Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezt elérni?

Hogy tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés
Hát igazából már nagyon régota fogyókúrázok, régen fogytam 5kilot az elég volt, aztan visszahíztam, utána megint lefogytam, megint visszahiztam, viszont többet is ezért ott tartok , hogy már 10 kilot kene leadnom amiből 5 le is ment pár hónappal ezelőtt, de most újra visszajött. Most nem bírom tartani, pár nap után feladom, éveket szántam az egészre, mégse sikerült lefogynom úgy ahogy szerettem volna. Egyszerűen csak elegem van abból , hogy kb 3 éve más se csinálok csak csak "mit egyek reggelire" "jaj megkivantam a turo rudit akk most nem ehetek nem ronthatom el a második napon". A heteket,napokat számolom és teljesen belefáradtam. Úgy szeretnék végre étkezni mint minden normális ember, hogy ne ez legyen a fő téma az életemben és minden napom fénypontja. Viszont ezek ellenére muszáj lenne fogynom. Hogy tudnám ezt elérni?

2020. szept. 10. 06:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficittel.

Erre nincs más.

2020. szept. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Változtatni kell az életmódodon, azért hízol, mert többet eszel, mit amit elégetsz. Ha nem vagy hajlandó az étkezési szokásaidon változtatni, akkor érdemes elkezdeni rendszeresen sportolni.
2020. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!