Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ez a mánia itt, hogy a...

Mi ez a mánia itt, hogy a zöldségektől jól lehet lakni? Ti jóllaktok a zöldségektől?

Figyelt kérdés
Engem pl.laktat nagyon a zab, a túró, a hús, közepesen a tojás és a tk kenyér, de a zöldségek semennyire. Most én vagyok rosszul bekötve, vagy ez valami új divathülyeség, piedesztálra emelni a zöldségeket, mint valami csodaszereket?
2020. okt. 1. 07:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
Én jól tudok velük lakni, még gyümölcsökkel is, más kérdés, hogy mennyi időre. De nem jellemző, hogy magában ennék zöldségeket, inkább köretként, vagy ételek részeként fogyasztom őket (főzelék, leves, rakott ételek stb.).
2020. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az ember főként azzal lakik jól amit szeret.


Én pl a túróval nem lakok jól mert nem szeretem. Előbb leszek rosszúl tőle, miközben farkas éhesnek érzem magam.


De amúgy se magában kell enni. Rizshez párolva jól laksz kevesebb rizset fogyasztva. Vagy ha jó sokat eszel ebéd mellé, lehet kevesebb elég a főtt ételből mint nélküle megennél

2020. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Engem eltelít de nem mindenki lakik jól vele. Hogy miért? Mert nem egyformán vagyunk bekötve. Van akinek szűkebb a gyomra, van akinek nem annyira. Van akit a szénhidrátok telítenek, van akiket nem. Engem sem laktat mondjuk 5-6 órán keresztül, de pl ebéd és vacsora között tökéletes. Még szóljon a zöldségek mellett, hogy a legtöbbnek alacsony a kalóriatartalma, szóval többet ehetsz belőle mint bármiből. Ha jól van elkészítve akkor szerintem, simán megeszik az ember belőle annyit, hogy jól lakjon. Vagy esetleg egy kis húst eszel mellé.
2020. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
52%
Én húsevő vagyok, de a zöldségek tényleg csodákra képesek.
2020. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%
Tegnap ettem káposztát, ma paprikát és paradicsomot. Nem győzök fingani és böfögni. El képzelni nem tudom, hogy tud valaki zöldségből többet enni, mint másból.
2020. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
63%
Engem eltelìt a zöldség, és a tojás. A hús nem annyira. Zabtól pedig fél óra múlva éhes vagyok.
2020. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
68%
Nálam ott kezdődik a probléma, hogy nem is szeretem annyira a zöldségeket, ez eléggé megnehezíti a diétámat. Még egy étteremben szívesen megeszek egy jól összerakott salátát de otthon ugyan azt már nem tudom megcsinálni és el is megy tőle a kedvem. Szezonban lecsúszik 1-1 paradicsom-paprika de kb ennyi. Nemrég próbálkoztam vele de ahogy már előttem is írták, adott pillanatban eltelít de nagyon hamar újra éhes leszek. Nekem a magas rosttartalmú péksütemények (pl ch csökkentett kenyér amit én sütök) nagyon bejöttek, na azokkal jó sokáig bírom, a húsokkal is elvagyok egy darabig. A zabbal is úgy vagyok, hogy amikor megeszem akkor jó de kb 1 óra és farkas éhes vagyok.
2020. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%
Köretként jobban eltelít, de ha egymagában eszem, akkor csak tele lesz a gyomrom és éhes maradok.
2020. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
21%
Most se lepődtem meg, hogy miért a magyar nemezet az egyik legelhízottabb Európában
2020. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
47%
Nem annyira diétás kaja, de fogj egy saláta mixet, locsold meg némi fűszerezett étolajjal, na az telíteni fog rendesen...
2020. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!