Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki jelentős mennyiségű...

Ha valaki jelentős mennyiségű súlyt lead, akkor az ujjak is vékonyabbak lesznek valamennyire?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valakin van 40 kg felesleg, és azt leadja. Az ujjakon is érzékelhető lesz a változás?


Mellesleg remélem jó kategóriába tettem a kérdést😅



2020. okt. 11. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha zsírosak az ujjai, akkor valószínűleg onnan is jön le.
2020. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Némileg valószínűleg igen, de azért az ujjakon nem szokott nagyobb felesleg felhalmozódni.
2020. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat alapján: igen. Én az ujjamra kezdek el "legkésőbb" felszedni, és innan kezdek el leghamarabb fogyni. A karikagyűrűmről tudom. Nyáron elég sok fagyi, süti lecsúszott, és nyár végére bizony, már jócskán szorított a gyűrű, jól esett levenni. És már a combom is összedörzsölődött járás közben. Ekkor mondtam azt, hogy elég, én a gyűrűimet kényelmesen szeretném hordani. És diéta. Ahogy elkezdtem a diétát, rá 1-2 hétre, a mérleg még alig mutatott eredményt, de a gyűrűim már nem szorítanak, szépen forognak az ujjaimon, könnyű levenni, felvenni. De bezzeg, a hasamon! Ahogy elkezdek hízni, az első plussz grammok oda jönnek, és onnan is tűnnek el legkésőb... (hogy a fene egye meg a beépített úszógumijaimat.)
2020. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Anyum pl 60 kg volt amikor anno férjhez ment. Aztán az évek alatt gyógyszerektöl volt hogy felhízott 73 kg-ra, és akkor már nem jött fel rá a kakikagyűrűje. Volt hogy apáét vette fel :'D bár hozzá kell tenni neki alapból nagyon vastagok az ujjai. De most 58 kg és újra feljön a saját gyűrűje.

2020. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A zsírt nem kell összetéveszteni a szövetek hidratáltságával.
2020. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogytam sokat, de az eljegyzési gyűrű folyton leesik az ujjamról, pedig annak idején ékszerész mérte le.

#5 nem feltétlenül van összefüggés a hidratáltsággal. Napi 3 liter vizet/teát iszok, a kezemet naponta többször krémezem, mert a munkám miatt hamar kiszáradna. Régen is hasonló volt a felállás ezekben.

2020. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
35kilós fogyás tapasztalataim szerint az újak is vékonyabbak lesznek. A combok nem érnek össze,a háton nem lehet érezni a rezgést amikor döcög a bicó... Szerintem a férfiak életében legjelentősebb indok a fogyásra a kobra mérete. Az addig 16centis kukac 20centire bujt ki. Csak ezért megérte kűzdeni!
2020. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Én 15 kg-t fogytam. Amelyik gyűrűm a gyűrűsujjamra pont jó volt előtte, azt azóta a középső ujjamon hordom, és még ott is lötyög kicsit.
2020. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
100%
Szia! 50 kilót fogytam, az ujjaim a normál méretre visszafogytak.
2020. okt. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha zsiros
2020. okt. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!