Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos étvágycsökkentőt tud...

Hatásos étvágycsökkentőt tud ajánlani valaki?

Figyelt kérdés

Elkezdtem 3 hónapja tornázni DVD - ről, valamint az étkezést is egészségesebbé tettem. (kevesebb szénhidrát, cukor, nincs nassi) de néha annyira piszkosul éhesnek érzem magam.


Eszem rendesen, napi 3x4x normális adagokat, tehát szó sincs arról, hogy eheztetnem magam, nem is bírnám, de annyira jó lenne valami olyan ami eltelit, és nem érzem magam éhesnek állandóan.


Kb 6-8 kilótól szeretnék megszabadulni. Esetleg xls medical? Arról azt olvastam hogy eltelit, mert valami zselés anyag lesz belőle a gyomorban.


Van valakinek tapasztalata, ötlete? Csak addig kéne, amíg el nem indul valahogy a súlyom lefelé.Köszi.


2020. okt. 25. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Először írd le, miket eszel, aztán leírjuk, hol a hiba.
2020. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 hónapja nem fogytál, és a változtatás mellett is éhes vagy, úgy, hogy napi 3-4x étkezel, és jól is laksz, akkor ott alapvető problémák vannak.

Leírhatnád milyen magas vagy, hány kg. És példának 1 napi jellemző étkezést.

2020. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Rost, túró
2020. okt. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Több fehérje, rost. A rostbevitelt emelheted több zöldséggel, útifűmaghéjjal, chia maggal (hozzá igyál sok vizet is).
2020. okt. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!