Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak tovább?

Hogyan fogyjak tovább?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyozni, már szépen mennek le a kilók (3-4 kgról beszélek, bár szerintem ez inkább csak víz), de szeretnék sportolni hozzá. Nyilván otthoni edzésre gondoltam és ehhez szeretnék tippeket kérni, ti mit ajánlotok? Előre is köszönöm szépen a válaszokat!<3

2020. nov. 18. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Rengeteg edzés van a Youtube-on. Válaszd ki azt, amelyik legjobban tetszik.
2020. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom pl. Rubint Réka ugri-bugris videóit fogyásra, pár kiegészítőt, pl. 1-2 kettlebell, haskerék, stb. pedig izmosodásra (ha ez is cél). Gyakorlatokat pedig találsz a neten.
2020. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én súlyzós edzést csinálok.

183cm vagyok 78kg 6% testzsírral.

2 éve edzek,edzés előtt 15p edzés után 15p kardiót csinálok.

30p intenzív edzést csinálok 2 éve

Push,Pull,Leg felosztásban.

Nézz utána ha érdekel bővebben.

Én nagyon vékony voltam,54kg 11%-al és felmentem 90kgra és most 1 év alatt 78ra sikerült lemenni.

Lényeg hogy kitartó legyél,nagyon nehezen jön az eredmény,rajtam 90kg-ból 2-3kg víz volt szerintem,szóval szerintem nem csak vízről van szó.

Így tovább!✌

2020. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!