Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el, hogy a...

Hogyan érhetem el, hogy a hájas kövér 70 kg-ból gyönyörű csinos 55 kg-mos nő legyek? Tanácsra van szükségem.

Figyelt kérdés

Otthon végezhető edzésprogramot és táplálkozási tanácsot várok, ugyanis a munkám miatt edzőteremre nincs idő, de pl este tudok futni stb.

Mit egyek, mennyit? MIt edzek itthon? Milyen gyakran stb?


Azt szeretném, hogy szép női testem legyen, nem gombóc, hájas.


Tanácsok?


20/ 164/71 lány


2010. aug. 11. 20:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az a 15 kiló tényleg nem olyan látványos, úgyhogy emiatt ne érezd rosszul magadat. Ha betartod azokat a tippeket amiket leírtak előtted akkor sikered lesz.
2010. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre csak annyit tűzz ki magad elé célnak, hogy ne 55kg-os legyél rögtö, hangsúlyozom rögtön, mert ilyen esetleges nagymértékű fogyás után olyan szép kötényhasad lesz, hogy csak lesheted. Egyenlőre csak 67 kg akarj lenni, utána 64, majd 60, 58 és 55. Így gyönyörűen le lehet fogyni bizonyos idő alatt. Én is csak 5 kg-t akartam leadni nyaralás előtt. Természetesen nem sikerült, de miután hazajöttünk, csak annyit akartam, hogy olyan legyek, mint az utazás előtt. Utána pedig abból fogytam le 2 kg-t és így tovább. Most 12-kg val vagyok könnyebb, mint tavaly nyáron. Nagyon jól érzem így magam. Ezt a módszert ajánlom mindenkinek! De amit a többiek leírtak az étkezési szokásokról, valamint a mozgásról, az sem kifelejtendő, mert anélkül ugyanúgy nem fog menni :)
2010. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 timido ***** válasza:

előttem már szépen elmondták, hogy miket hogyan egyél.

én csak azt szeretném mondani, hogy ahogy mennek le rólad a kilók, úgy fog az önbizalmad nőni.

én 167 cm vagyok, és 77-78 kilos voltam. utáltm az olyan ruhákat, amiből csak egy kicsit is kilóg a derekam. takartam magam mindenhol.

most 58 kilos vagyok. csinos izmos lábam van, és egyáltalán nem bánom, ha kint van a csípőm. :) Teljesen rendbe jött az önbizalmam! :)

Bár én nem tartottam be ezeket a nincs kenyér meg ilyenek... saját technikával csináltam, de hatásosabb volt. volt hogy egy héten 2 kilot is fogytam. szval sok sikert!! :)

2010. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Bocsi előző, mi volt az a saját technika? Beavatnál?
2010. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
exercise.tv
2010. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Na akkor elmondanám, hogy a versenysúlyom 55-57 kg volt még 2 éve. Közben jött a munka, napi 12 óra, este haza esek, éhes vagyok, persze hogy olyankor eszem. Ennek lett is eredménye, mert kiestem a sportból, ami annó napi program volt az életemben.

Persze, hogy dúrva szavakkal illetem magam, hiszem sokat híztam, semmi nem jön rám, ezt csak fokozza a bátyám és a párom állandó csesztetése, amiből már ro_adtul elegem van. Zuzzák az önbizalmam.

2010. aug. 11. 22:40
 17/19 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy 55 kg-mos álomnő, mert 57 kg-mosan állati csinois voltam.


A tánc nem rossz, nem kell 5 perccel kezdenem, hiszen sportos alkat vagyok, jól bírom az edzést, kel 10 évig kézilabdáztam.

Futni szoktam, mivel edzőterembe nem jutok el, napi 12 órát dolgozok, gyakorlatilag 6-tól 18-ig, onnan még haza, szóval nem fiatal az idő, másik héten fordítva 18-tól 6-ig. Mivel későn járok így haza, általában futni szoktam este még egy 30 percet, ez nálam 2-3 km-t jelent.


Az étkezésem szörnyű, igyekszem most változtatni rajta. Reggel: sajt, felvágott, tej, túró (ezek közül valami)

Ebéd: főtt étel, bármi, hiszen a munkahelyemen ebédelek, nincs sok választásom

Este: már csökkentettem 2 db natúr joghurtra


Napi kb 2 litert iszok


Várom a hatást. Erről mit gondoltok, így elérem a célom majd?


Edzés:

Mint írtam még ritkán, de növelni akarom a futás számát olyan heti 4-5-re.

Van itthon 2 dvd-m. Rubinttól az Add Önmagad 3, valamint Bérestől az új kihívás


Ezek érnek valamit? Nme leszek még vastagabb tőle?Milyen gyakran végezzem?

A fenekem és a combom gáz.


Nagyon szépen köszönöm minden eddigi és későbbi válaszolónak, hogy időt szánt/ szán rám!!

2010. aug. 11. 22:50
 18/19 anonim ***** válasza:

Anyám 3 hét alatt lefogyott 15kilót. Nem láttam 3 hétig, aztán átmentem hozzá, és juj de megilyedtem :)

Furcsa volt, mert sose láttam ilyen vékonyan, no meg

kicsit lógott a bőre. Nem volt szép.


Aztán rászóltam, hogy hagyja abba a diétát, ne legyen ennél vékonyabb, mert az már ronda!


Egyébként azt csinálta, hogy citromot, paradicsomot, narancsot, grape fruitot, meg almát evett egész nap.


Azt mondjuk csodálom hogy nem halt éhen.

Azóta eltelt 1 év és még nem hízott vissza, mert nagyon vigyáz az alakjára. Most már viszont jól néz ki, már nem lóg a bőre :)

2010. aug. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 timido ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-11 22:18


ezt én írtam.

rengeteget sétáltam, volt hogy naponta 2 óra hosszát, esténként 9 körül bicikliztem 1-1,5 órát

és reggel ettem péksütiket, zsemlét, kenyeret. ebédre sok leves, és inkább barna rizsa, kevés krumpli, csirkemell, csirkecomb, bármi ami csirke.

vacsira pedig csak 2 joghurt, vagy sajt, vagy túró.

bármikor amikor van kedved, akkor sportolj, menny el kocogni, még ha 10 perc után meg is unod, nem baj. mennyél távolabbi boltba.

Mindig csak annyi kaja legyen, amit megeszel. nehogy túledd magad.

2010. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!