Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sovány vagyok a hasam mégsem...

Sovány vagyok a hasam mégsem lapos. Mit tehetek hogy az legyen?

Figyelt kérdés

150 cm, és 36 kiló vagyok így nem értem miért nem tud végre lapos hasam lenni. Nem szeretném magamat ennél is jobban lefogyasztani, szerintem az már átmenne az egészségtelen kategóriába. De akkor mégis hogy a fenébe lehetne lapos hasam végre?

17/L



2020. dec. 13. 20:19
1 2
 11/20 Metionin ***** válasza:
10. Ha nem egy nagyobb tartós súlyról fogyott ekkorára hanem mindig saccper ekkora volt tini korától kezdve akkor semmi baj a súlyával, sem a menstruációjával. A hormonrendszer a nagy fogyástól omlik össze nem attól ha valaki szimplán sovány alkat.
2020. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igazából már 80 napja nincs menstruációm, és eddig 40 kiló voltam. Pedig rendesen eszem napi ötször, mellette pedig szoktam videókra edzeni. Most elkezdtem hasra is, egyébként, remélem használni fog. Esetleg a menstruációm végre visszatérhet attól ha többet eszem, és közben edzem?
2020. dec. 14. 15:39
 13/20 anonim ***** válasza:
Na ugye...
2020. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Metionin ***** válasza:

De a 40 kilóval mi volt a baj? Valami nem jó akkor ha eszel rendesen és mégis fogysz. Meg ha a 40 kiló volt az átlagsúlyos, 4 kiló mínusztól még nem áll le a menzesz. Mi a legtöbb súly ami voltál egészségesen, hosszú ideig? És hogy edzel pontosan? Neked nem kardiózni kéne hanem pont tömegelni, akkor izmos lennél de látványra nem lennél sokkal vastagabb és a hasad se dudorodna ki.

Én is mindig sovány voltam, sokáig 35-38 kilósan is simán menstruáltam tinikoromban, edzek egész életemben szinte de nem fogyok hanem még pont hogy nehezebb lettem az izomtól.

2020. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"4 kiló mínusztól még nem áll le a menzesz"


De igen, leáll tőle. :D Ha a test épp a túlélésért küzd. És 36 kilósan azért küzd. Egy kis biológia. Azért mert te tök jól elvotlál 36 kilósan, még nem mindenkinek ez az ideális. Normális körökben a 36 kiló 150 centihez is már anorexiás szint.

2020. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg a menstruációm végre visszatérhet attól ha többet eszem, és közben edzem"


többet kell bevinned mint amit leedzel. Vagyis híznod kell /akár izomra/. Legalább 40 kilóra. Kb az az ideális, akkor jönne vissza a menstruációd.

2020. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Metionin ***** válasza:
19%
15. 40 kilóról ment le 36-ra. Ha ettől leállt a menzesze akkor a 40 kiló is már fogyás eredménye volt egy magasabb súlyból. Normál súlyból normál súlyba fogyásnál nem áll le 4 kilótól. A szóval már a 40 se a normál súlya volt.
2020. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Átlagosan 40 kiló voltam nagyon max. 42 kiló. Hogyan érhetném el, hogy izomra hízzak? Egészségesen egyek, és fehérjedúsan, csak többet mint eddig?
2020. dec. 14. 16:40
 19/20 Metionin ***** válasza:
100%
Egyél sok fehérjét, nézz utána a tömegnövelő étrendnek. Ha edzel rendesen akkor a szervezeted építeni fogja az izmot és több kaját kíván, azt érezni fogod. Mindig annyit egyél amennyi jól esik és ne ess abba a csapdába mint anno én hogy összeettem minden egészségtelen hizlaló szart, attól nem hízik az ember érdemben semmit. Az edzésnél meg figyelj arra hogy ne kardió legyen hanem súlyokkal csináld.
2020. dec. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Olyan fajta vagy te is, mint én. Lehetek csont sovány, de az alhas az olyan amilyen. De lehet a fejünkben van baj... Én is túlzottan kövérnek látom a hasam, ahhoz képest amilyen. Hát nekem éppen már van rajta háj megint, így hogy visszahíztam. Most kell megálljt parancsolni magamnak, hogy ne a sok hülyeséget egyem. Ennem kéne, csak alig eszek, ha mégis akkor sem értelmeset.


De neked a 36 kg kevés! Nekem a 160 cm-hez az 50 kilo is kevés, de az 53 is kevésnek tűnik... A hasam körül ott nem, de a hátam vállam tök csontos. Lábamra szerencsére visszajött, de nem vastag. 48 kg-osan rés volt a combjaim között, csúnya volt. Semmi formám nem volt. Nem tetszett és nem is voltam szép...


Szerintem egyél, hízzál még! Mozogjál rá, edzél és akkor formásodsz is. Nekem is megint azt kéne, csak időközben eltunyultam. De majd megerőltetem magam már.

Neked kellene egy 45 kg legalább az a minimum és még akkor nem vagy vastag.

2021. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!